Wpis z mikrobloga

@Ch-jogromPL: Achh, więc usiłujesz robić tu atencję obrażając innych?
A nie mam Cię na czarno, bo rzadko się udzielasz, albo robisz to na tyle nieciekawie, że przeoczyłam Twoje istnienie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nvmm: nie, po prostu mnie najlatwiej spotkac na #mikrokoksy, wiec najwieksze szanse zebys mnie zczarnolistowala to wlasnie byloby byc gruby i szukac tam pomocy, sprowadzilbym ciebie oczywiscie moja szczeroscia do parteru, a jako ze jestes kobieta, to psychicznie nie dalabys sobie z tym rady i wyladowalbym po porstu na czarnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: Czyli, jak rozumiem, kiedy ktoś szuka pomocy w kwestiach na których się znasz, to zamiast mu pomóc jeszcze bardziej go demotywujesz? I sprawia Ci to frajdę, czy po co?
  • Odpowiedz
@nvmm: daje mi to, ze chociaz czesc z tych ludzi uswiadomi sobie jak jest naprawde i cos zmieni w swoim zyciu, nawet jak bedzie to 1 na 10 osob, to sprawilem, ze ta osoba jest duzo szczesliwsza i bardziej uswiadomiona
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: A więc uszczęśliwiasz ludzi depcząc ich?
Powiedz, czy kiedykolwiek czułeś się szczęśliwy, kiedy ktoś sprowadzał Cię do parteru, okazywał brak akceptacji i podważał Twoją wiarę w siebie? Czy gdybyś czynił ich szczęśliwszymi dodawaliby Cię na czarną listę? Czy potrzebują Twojego uświadomienia, skoro jak sam wspomniałeś - szukają pomocy? I wreszcie - chowano Cię raczej ciężką ręką, co?
  • Odpowiedz
@nvmm: kilka razy bylem w paru kwestiach brutalnie uswiadomiony, przedewszystkim przez zycie i dziekujemu mu za to, bo inaczej patrze na wiele spraw i mam bardziej poukladane w glowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak, mysle ze czasami potrzeba drastycznych metod zeby ludzie zaczeli myslec, w tych czasach nie wystarczy kogos poklepac po ramieniu zeby uswiadomil jak jest, taka osobe trzeba jebnac po ryju zeby zaczela
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: A w jaki sposób instalować tę żaróweczkę, żeby miała szansę dotrzeć do każdego i żeby nie skończyło się to wyparciem, blokadą i izolacją?
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: A czy zdajesz sobie sprawę z tego, że większości ludzi, którzy szukają pomocy już ta żaróweczka rozbłysnęła i dlatego właśnie szukają wsparcia? Zdajesz sobie sprawę z tego, że takimi metodami właśnie im tą żaróweczkę gasisz?
  • Odpowiedz
@nvmm: no i uswiadamiach ich jak jest naprawde, oszczedzaja kupe czasu na dochodzeniu tego samemu, ba, mogliby dalej brodzic w gownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jezeli po tym im ta zaroweczka gasnie, to jednak na dluzsza meta #!$%@? by z tego bylo, owszem moze by ta osoba zalozmy schudla te 10kg, ale w glowie dalej to samo gowno co wczesniej i po osiagnieciu 'celu' szybko wroci
  • Odpowiedz