Wpis z mikrobloga

@Ch-jogromPL: Ehhh....

Wyobraź sobie, że chcesz kupić książkę o smokach. Nie masz jeszcze żadnej, dotąd nie było Cię na nią stać i po prostu bardzo chciałbyś kupić jakąś w tej tematyce. Wchodzisz na mirko i piszesz

"Hej ludzie, szukam ciekawej książki o smokach. Możecie mi jakąś polecić? No i gdzie najlepiej kupić, żeby mieć pewność, że dojdzie do mnie w takim i takim terminie, w określonej cenie, no i żeby miała fajne
  • Odpowiedz
@nvmm: i to mnie nie obchodzi, nie jestem psychologiem, jak juz wczesniej pisalem, stosuje taka a nie inna metode bo moim zdaniem jest najlepsza i sie jej stosuje, jak jedna na 10 osob bedzie uswiadomiona to super, wiem, ze nie uda mi sie pomoc wszystkim, bo takiego czlowieka nie bylo i nigdy nie bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: I naprawdę nie przeszkadza Ci to, że 1 na 10 osób dasz kopa (swoją drogą, czy możesz wskazać mi choć jedną osobę, której takie komentarze pomogły?), a reszta przez Ciebie pomyśli, że przecież to i tak nie ma sensu i nie warto nad sobą pracować, albo że to ile są warci zależy tylko od tego jak wyglądają?
  • Odpowiedz
@nvmm: prowadze troche osob via pw i doradzam im, tak wiec jakis procent ludzi zostalo uswiadomiona i sa na swietnej drodze zeby zmienic swoje zycie na lepsze pod wzgledem wygladu, reszta osob mnie nie obchodzi, ja im wbrew pozorom probowalem pomoc w sposob jaki ja uwazam za sluszny i ktory potrafie
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: A co gdybym powiedziała Ci, że jeśli faktycznie znasz się na temacie siłowni i diet, możesz skutecznie pomagać 9/10 tym osobom, zamiast 1/10?
  • Odpowiedz
@nvmm: nie moge, bo ja nie lubie ludzi ze slaba psycha i mentalnych cipeczek, a moja metoda odsiewa takich na starcie, wierze tylko w tych co maja potencjal i faktycznie chca cos zmienic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: Widzisz, potrafisz zachęcić nie wrzucając nikogo w poczucie nieakceptacji. Branie do siebie silniejszych wcale nie wymaga skakania po słabszych.
  • Odpowiedz
@nvmm: nie skacze, mowie im po porstu prawde i uswiadamial jak jest, nikomu na sile moich rad nie wciskam i nie namawiam, a skoro prawda jest taka, a nie inna to sory mate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: Ale oni to wiedzą, dlatego chcą pomocy.
Widzisz, jest różnica między tym, że pytasz znajomych "hej, mam duży nos, jak mogę go zoperować?" i ktoś Ci odpowiada, a tym, kiedy idziesz ulicą, a tu podbiega do Ciebie jakiś narwany random i krzyczy, że masz wielki nos i jak w ogóle możesz wychodzić z nim na miasto. Bądź kumplem, nie wrzeszczącym randomem.
  • Odpowiedz
@nvmm: na ulicy pytasz ludzi np jak schudnac bo nie mozesz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogolnie smiesznie sie z toba pisze, nic rzeczowego nie piszesz, starasz sie po prostu na sile jeszcze cos dopisac zeby nie wyjsc na slabego, dosyc miechowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz