Wpis z mikrobloga

No bo jakim durniem trzeba być, żeby będąc liderem KODu trzymać na kompie kompromitujące materiały?


@Primusek: w byciu liderem KODu czy ogólnie byciu politykiem to przecież nie przeszkadza.
@Primusek: nie śledzę całej sprawy i nie wiem skąd się to wzięło oraz co tam jest, jak na szybko przejrzałem tag to wydaje się być to mocno nieprawdopodobne aby było prawdziwe no ale nie wiem tego.
@Primusek: Najprostszy i najskuteczniejszy sposób zdyskredytowania publicznej osoby to oskarżenie o pedofilie. Nawet jeśli ktoś taki zostanie uniewinniony to smurd będzie się ciągnął przez całe życie. Już w pierwszym pełnometrażowym filmie X Files był taki motyw.
@Primusek: Właśnie dlatego to jest zajebisty numer bo do czasu uniewinnienia można z łatwością wykluczyć Kijowskiego z życia publicznego i tym samym zdyskredytować całą organizacje . Jeśli komisarze powiedzą ,że go wrobili to zacznie się "zgniły zachód broni pedofilii i dewiantów", jeśli nie to będziemy mieli festiwal wylewania na niego pomyj i jadu. Po za tym wątpię by jakiś poważny polityk z unii pochylał się nad tą sprawą. Za dużo kapitału
@Primusek: jestem tego samego zdania, paczki informacji z 50 MB aby coś było, bez wysiłku, nieletni aby prawica capnęła, Reptilianie aby ładnie i nośnie latało po kwejkach a niebawem BOOM!
Nikt się nie włamał... kijowski zostawił pendrive w sejmie i ktoś upublicznił jego treść. PRZYPADKOWO była tam kamera wyborczej i nagrała, że to jeden z posłów pis #!$%@?ł w/w nośnik.
( ͡° ͜ʖ ͡°)