Wpis z mikrobloga

@Cicer_Cum_Caule: Przeklina i wyraźnie widać po nim stan upojenia alkoholowego, co trochę kłóci się np. z tym filmem wielkanocnym czy ogólnym przekazem jego filmów. U zwykłego szaraczka takie okrzyki raczej nie byłyby tolerowane. Nie mówię, że to zbrodnia, ale jako że to Kopyr, to świadome publikowanie takich produkcji jest trochę strzałem w stopę.
@piwazazywa:
ech, mi ze dwa razy udało się zgonować na festiwalu. Nie jest to kwestia która przynosi mi chluby ( ͡° ʖ̯ ͡°). Pomimo że staram się kontrolować ilość przyjętego alkoholu, w tych warunkach czasem cieżko utrzymać pion, szczególnie gdy pije się dość mocne piwa, które potrafią dojść do głowy z dużym opóźnieniem...

Aczkolwiek inną kwestią jest wrzucanie takiego materiału do netu...
@piwazazywa: To jest to co zawsze powtarzam, że co jakiś czas Tomek Kopyra dokonuje automasakracji.
Jego kanał osiągnął swego rodzaju poziom nasycenia i od czasu do czasu by pchnąć liczbę subów wzwyż Tomek organizuje wrzuty typu: wielki test piw mocny lager, piwny janusz etc, które po publikacji często trafiają na bekowe portale typu joemontster czy sadistic. Skutkuje to wzrostem nowych widzów którzy potem się wykruszają, ale to już inny temat. Po
@dr_gorasul: ale nie porównujmy kopyra do zbysia, człowieku to całkiem inna liga. przez Kopyra zdecydowanie przemawia cheć bycia zabawnym jak u wiekszosci z nas po alkoholu ( ͡° ʖ̯ ͡°) a stonóg to po prostu często #!$%@? frustrat.
ps ani Darek ani Docent nie robią afery więc może to z perspektywy kamery tylko tak wyglądało?