Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam 22 lata a ciągle jestem prawiczkiem. mało tego, nigdy nie trzymałem kobiety za rękę ani się nie całowałem. powodem jest moja niska samoocena i kompleksy spowodowane szpetnym wyglądem. w szkole naśmiewano się ze mnie z tego powodu, przez lata edukacji samoocena spadła mi ze 100% do 0. do tego stopnia, że na jakikolwiek komentarz nawet komplement lub zdanie niedotyczące mnie reagowałem czystą agresją. co prawda po szkole średniej zupełnie przestałem się przejmować moją brzydotą. ale samoocena została...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: masz niską samoocenę i wg siebie jesteś brzydki. Może zmiana stylu, fryzury? Załóż coś fajnego i wyjdź do ludzi. Znając życie pewnie mocno zanizasz ocenę :-) nie jest źle gościu. Niską samoocenę i kompleksy nosisz w głowie. Wyrzuć to bo to gowno jest. Dobrze będzie, ale nikt za Ciebie się nie ogarnie ;-)
Anon: ja mam 25lvl i jestem prawikiem choć miałem 2 dziewczyny, ale do stosunku z nimi nie doszło choc lizanie itp było ofcorz XD obecnie tfwngf i jakos nie mogę od prawie 1,5 roku tego zmienic to dziwne, ale boje sie, ze zostane czarodziejem, a nie mialem wczesniej problemow z dziewczynami, choc piekny nie jestem, a od dluzszego czasu #!$%@? niesamowita tego sie nie spodziewalem. :/

To jest anonimowy komentarz