Wpis z mikrobloga

@syrena_elektro: musialbym sprawdzić co oferuja biedniejsze wersje wyposażenie. W B6 ktorego ma ojciec wiem, ze byla tragedia w przypadku comfort i trendline'a. Dopiero sport o high oferowały przyzwoite wyposazenie. A w pezocie czujniki parkowania z tylu uratowały juz nogi niejednemi debilowo co udaje, ze nie widzi jak cofam i się pcha rowerem/ nogami pod auto.

No i skóra to dla mnie podstawa. Dosc mam męczarni z czyszczeniem welurowej tapicerki...
  • Odpowiedz
h@blubi_su: a wiesz, ze cena Icona nie wynika z jego jakosci tylko polityki cenowej? Fakt, faktem Alliance jest w najnizszym modelem ale mowienie o nim nizsza srednia to ignorowanie ichniejszych informacji. Alliance srednia - ok. ale nie srednia nizsza. Mam nadzieje, ze nie jestes jednym z tych co maja kult shoeia etc. jak niektórzy w światku w obec alpinestars. Nie kosztuje najwięcej - znaczy gorsze
  • Odpowiedz
@Stitch: Nie nie, mam Shoei GT-AIR, testowałem ostatnio Hornet ADV, miałem Nolany, Schuberty, brajn capy, HJC a teraz śmigam w Nexx XD.1. Mam bardzo duże porównanie. I tak jak Arai to klasa sama w sobie tak już z innymi kaskami jest różnie. Co do Icon to słaby jest brak pinlocka. Bo nie oszukujmy sie, każda inna metoda nie działa, albo nie działa aż tak jak pinlock. Kaski Icona są fajne
  • Odpowiedz
@blubi_su: imho pinlock jest mega niewygodny dla mnie.
a icon ma swoją technologie antifogowa ktora dziala tylko trzeba uwazac zeby jej nie uszkodzic @enjoi potwierdzi.

i generalnie poza Alliancem to Icon robi kaski sportowe( a one z zalozenia nie maja pinlocka) i jedna hybryda adventure Variant. Maja ta zalete, ze sa faktycznie testowane w ciężkich warunkach, a nie tylko zapewnienia na metce "beda dobre"
  • Odpowiedz
@blubi_su: do icona da sie zalozyc gogle, wystarczy szybe otworzyc. calkowicir znika z pola widzenia i chowa sie pod daszkiem;)
masz tu jeden z testos icona
Stitch - @blubi_su: do icona da sie zalozyc gogle, wystarczy szybe otworzyc. calkowic...
  • Odpowiedz