Wpis z mikrobloga

@przegryw69: ale cena nie jest wyznacznikiem polki to raz, a dwa Alliance to najnizszy model. Wyzej masz sportowa Airmade, ktora ja mam i torowe Airframe Pro. Icon stoi na rowni z Shoei, AGV i tak dalej. Wez pod uwage tez fakt, ze jankeskie rzeczy sa tansze, a spelniaja wszystkie mozliwe normy.
Wez pod uwage tez fakt, ze jankeskie rzeczy sa tansze, a spelniaja wszystkie mozliwe normy.


@Stitch: weź pod uwagę też, że u nas jeszcze trzeba doliczyć lekko 23% ponad cenę na stronie pewnie :D no i 1 USD == 1 EUR, bo przeważnie tak sobie liczą (chociaż przy obecnych kursach różnica mała)
@Stitch: ja nie mówię, że Icony są droższe niz pozostałe. Mówię, że te ~$200 dolków to nie będzie $200 u nas. Tylko pewnie $300. ;)

A malowanie - nie wiem, mam białego HJC i mi dobrze :D szkoda, że go gdzieś przetarłem (w domu jak leżał czy coś) :/
@Stitch: a czemu tak jest, że ichnie są tańsze? Cena chyba nie bierze się z powietrza.
@11mariom: trzeba też pamiętać, że cena w USA jest również ceną netto. Licząc 1USD=1EUR + transport + vat z $200 robi się 1200PLN+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
trzeba też pamiętać, że cena w USA jest również ceną netto. Licząc 1USD=1EUR + transport + vat z $200 robi się 1200PLN+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@przegryw69: ta, bo oni mają różny VAT w różnych stanach i wszędzie ceny są netto i pod koniec zakupów dolicza ;D Śmieszne w sumie.

w USA mustang kosztuje tyle co focus


@przegryw69: jak kiedys patrzyłem Mustanga czy Camaro to kosztowały