Wpis z mikrobloga

Mircy #pcmasterrace chcę zrobić upgrade kompa.

Wybrałem coś takiego :

[mobo] Gigabyte GA-H81M-D3H
[proc] Intel i5-4460 3.20GHz
[ram] GoodRam 8GB 1333MHz CL9

Z tego względu, że mam już 2 kości 4GB GoodRama i chciałbym je wykorzystać (a na obecnej płycie mam tylko 2 sloty). Zasilacz spokojnie uciągnie, bo #bialolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ok, czy coś innego wybrać? Ogólnie komp pod #programowanie i kilka gier, bo obecny i3 2100 ma zadyszkę...
  • 14
@Piw_Benzyna: mam gtx 750, kilka gier typu Fifa16, FM, Wiesiek 3 :P głównie fifa, bo o dziwo mój i3 jest w minimalnych ( ͡° ʖ̯ ͡°) co za czasy. Nie jestem graczem, lubię pyknąć partyjkę w Fifę po pracy dla relaxu, ale chciałbym żeby było to płynnie :P

@PaprykaCzerwona: No właśnie szkoda mi wywalać ten ram, nie potrzebuję cudów. Nie jest mi też potrzebna uber wydajność,
Mam na mysli ze to jest normalny komputer, tam nie ma nic specjalnego pod programowanie.


@Trytka: w sumie jeżeli pytanie jest o kompa do programowania to bardziej niż specyfikacja budy istotna powinna być klawiatura ergonomiczna/mechaniczna, mysz, dobry monitor i dobre krzesło.
NA forach pełno ludzi z kompami za 5-10k a krzesło z Tesco za 200zł i monitorek za 599 ( ͡° ͜ʖ ͡°)