Wpis z mikrobloga

Zdarzyło się wam olać zalecenia lekarza i
ostatecznie wyszło to na dobre?

Raz wywaliłem się na szlace, dość mocno, miałem pełno tego gówna pod skórą, szczególnie w lewej dłoni. Pani doktor oczywiście lament i że "bez chirurga się nie obejdzie". Po powrocie wyparzyłem cążki do paznokci, wziąłem michę z gorącą wodą i spędziłem blisko godzinę wyciągając każdą drobinkę, która tkwiła w moim ciele. Nie było to najprzyjemniejsze 60 minut w moim życiu (innymi słowy, kilka razy byłem bliski zesrania się z bólu), ale było warto.

Czy mam zadatki na chirurga?
#truestory #medycyna #januszechirurgii
  • 8
  • Odpowiedz
@Tehnikolor: Lekarz zalecił mi nieuprawianie sportu/czynności ruchowych na 2-3 miesiące (z powodu bólu nóg od biegania, problemy z pięścią od boksu itd., ogólnie zaorałem się solidnie) posłuchałem , 3 miesiąc nic nie robienia. Pięść wróciła do zdrowia, z nogą nadal problemy. Teraz miałem rentgena i mam nie obciążać nóg, ale jebe to. Boksu nie zamierzam odpuszczać. Zobaczymy co mi konsultacje za ponad tydzień przyniosą. Najlepsze , że 3 maja biegnę
  • Odpowiedz
  • 4
@Tehnikolor: przecież olewając zalecenie lekarza zrobiłeś dokładnie to samo tylko samemu i z pewnością mniej precyzyjnie niż chirurg xD. Miałbyś zrobione sterylnym sprzętem, oczyszczoną ranę, może nawet znieczulone. Ale wolałeś sam. Masz zadatki na masochistę, bo na chirurga to się trzeba uczyć. Często od innych ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@qmed: Głupoty #!$%@?, zaoszczędziłem czas i nerwy na czekanie. Sprzęt był prawie sterylny, rana oczyszczona, po paru tygodniach nie było po tym śladu.
Zrobiłbym to jeszcze raz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tehnikolor: Coz jak wolisz godzine bez znieczulenia zamiast 10 minut ze znieczuleniem plus z 1-2h w poczekalni to gratulacje. Pomijajac oczywiscie mozliwosc zainfekowania rany.
  • Odpowiedz