Wpis z mikrobloga

Zdarzyło się wam olać zalecenia lekarza i
ostatecznie wyszło to na dobre?

Raz wywaliłem się na szlace, dość mocno, miałem pełno tego gówna pod skórą, szczególnie w lewej dłoni. Pani doktor oczywiście lament i że "bez chirurga się nie obejdzie". Po powrocie wyparzyłem cążki do paznokci, wziąłem michę z gorącą wodą i spędziłem blisko godzinę wyciągając każdą drobinkę, która tkwiła w moim ciele. Nie było to najprzyjemniejsze 60 minut w moim życiu (innymi słowy, kilka razy byłem bliski zesrania się z bólu), ale było warto.

Czy mam zadatki na chirurga?
#truestory #medycyna #januszechirurgii
  • 8
@Tehnikolor: Lekarz zalecił mi nieuprawianie sportu/czynności ruchowych na 2-3 miesiące (z powodu bólu nóg od biegania, problemy z pięścią od boksu itd., ogólnie zaorałem się solidnie) posłuchałem , 3 miesiąc nic nie robienia. Pięść wróciła do zdrowia, z nogą nadal problemy. Teraz miałem rentgena i mam nie obciążać nóg, ale jebe to. Boksu nie zamierzam odpuszczać. Zobaczymy co mi konsultacje za ponad tydzień przyniosą. Najlepsze , że 3 maja biegnę na
@Tehnikolor: Coz jak wolisz godzine bez znieczulenia zamiast 10 minut ze znieczuleniem plus z 1-2h w poczekalni to gratulacje. Pomijajac oczywiscie mozliwosc zainfekowania rany.