Wpis z mikrobloga

@sonmc: w Renault to bym rozumiał, w końcu to budżetówka, ale Audi czy BMW? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To zależy kto i co by robił, nie wiem jak to tam wygląda bo nie ruszałem lamp i mam nadzieję nie ruszać, w sumie jak oglądam ceny bixenonów to nie jest źle, kojarzę je sprzed ~5 lat gdy było o wiele drożej.
  • Odpowiedz
@xetrov: Audi mnie nie zdziwiło, ale BMW faktycznie dziwna sprawa. Nie no nie ma takiej opcji nawet ze bede nowe lampy załatwiał : ) no chyba ze padną, ale nie w innym wypadku. A kojarzysz tak mniej wiecej ceny poduszek silnika? Nie licząc tej górnej.
  • Odpowiedz
@sonmc: nie bardzo, wiem tylko że do mojej 3.5 główna (a podobno idzie tu inna niż do wszyskich innych gdzie jest jedna) to jakieś 400 pln więc pewnie do popularnego 2.0 dci z 1/3 mniej jak nie lepiej, oczywiście w opcji porządnych części.
  • Odpowiedz
@xetrov: 400 dałem za ta główna koło rozrządu wlasnie. Dobra, jutro sie wszystko okarze. Nie wiem jak zasnę bo nienawidzę jak mojej pięknej bestii cos dolega. Dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
  • 0
@eXe1987 kupiłem w zeszłym roku jednego a w tym drugiego dla ojca. Obydwa 2.0T 163km. Jeden w gazie a drugi w benzynie.
Ten w gazie to grand z 2003r. Wszystko działa, auto wygodne, spalanie 12-14 gazu. Czasami zawieszaja się wycieraczki i przestają działać na kilka minut. Około litr oleju trzeba dolać na 10k km i to standard z tego co mi mechanik mowi- który sam ma 3szt espace IV.
  • Odpowiedz