Wpis z mikrobloga

Irytuje mnie, jak idąc w gości, ktoś podaje mi już zaparzoną herbatę w kolorze szczocha i to jeszcze w kubku. Niektórzy to jeszcze wrzucają od razu cytrynę...
Ciekawy jestem, czy naprawdę aż tak dużo mocnej herbaty piję. Średnio dziennie jest to 5 szklanek (z cytryna, 2 lyzeczki cukru) i za każdym razem w szklance parzę do końca (czyli ponad 5 min) jedną torebkę, zazwyczaj lipton(ew tetley, dilma). Innymi słowy 5 torebek liptonowych na maksa wyparzonych.
A Wy ile torebek dzienniewypijacie? Załóżmy, że jesli zaparzasz saga czy minetka do końca, to jest to pół liptona. Tetley, Dilma to 1:1.
#zdrowie #herbata
Pobierz badtek - Irytuje mnie, jak idąc w gości, ktoś podaje mi już zaparzoną herbatę w kolor...
źródło: comment_mScCuWYFVq2nNjVVETFruySFxCXSti0r.jpg

Ile torebek liptona herbaty średnio dziennie wypijasz?:

  • 3 8.7% (51)
  • 2 lub mniej 42.3% (247)
  • 4 6.7% (39)
  • sprawdzam wynik 31.3% (183)
  • 5 lub więcej 11.0% (64)

Oddanych głosów: 584

  • 44
@Marbarella: kurde, często sie zastanawiam, czy kobiety tutaj, to naprawde kobiety. Po Twoich wpisach jestem przekonany, że Twój różowy pasek to nie fake.

Oczywiście, że trudno mieć wszystkie herbaty świata i dogodzić każdemu, natomiast picie liptona, tetley czy sagi czy minutki, czy owocówki - to raczej standard - 20 torebek kosztuje kilka złotych, za 15 zł możesz mieć 5 opakowań herbat. Szklanka czy kubek kosztuje 1-2 zl. To są tanie rzeczy.