Wpis z mikrobloga

@damian_co_dalej: miało soczewkę bez xenonu ale można przerobić pod xenon i świeci podobno zajebiście, mi się nie chce w to bawić


Tak, zwykłe H7 świeci lepiej od soczewki H7, #!$%@? prawda? Na forach znajdziesz potwierdzenie. Nie bez powodu polifty e36 miały bez soczewki (ale z soczewką wygląda lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
@jamtojest: nie rozumiem ludzi czepiających się wyglądu aut innych ludzi :P

Ale spokojnie, ja tego tak nie zostawie, to byl pewien pomysl ktory nie wypalił ;)
@jamtojest: dziękuję :D Zgodze się że grill nie wygląda super, ale mam pare pomysłów co zrobić ;) Wcześniej był cały srebrny i podobał mi się jeszcze mniej :D
@jamtojest: wiadomo - na przedni spoiler przyjdzie czas ;) Czarny grill to coś co chce zrobić.

Słyszałeś może o czarnej farbie gumowej? Zastanawiam się nad pomalowaniem maski przedniej + dachu..
@jamtojest: mhh, no właśnie widziałem dach mojego znajomego w tym i powiem że całkiem całkiem wyglądało, zastanawiam się nad trwałością, bo zdecydowanie tanie rozwiązanie
@sorek: Podobno jest to bardzo trwałe i w razie czego da się łatwo usunąć.
Ale tak jak mówię, nie jestem zwolennikiem aż takiego kombinowania.
Na Twoim miejscu bym te chromy wokół szyb wywalił i zrobił shadow line, to jest podstawa żeby E39 jakoś wyglądało ;)
@jamtojest: jak ciężko jest to zrobić? Musiałbym chyba znaleźć wszystkie te listwy czarne gdzieś, chyba, że ściągnąć, spapierościerniować i potem na czarno - jak myślisz?