Wpis z mikrobloga

Mirki z #motoryzacja, #drogowka i #strazmiejska (mam nadzieję, że prawidłowo taguje): jakie przepisy naruszył kierowca parkujący po prawej stronie zdjęcia, że miejscy założyli mu blokadę? I dlaczego założyli ją jemu, a nie samochodom zaparkowanym po drugiej stronie ulicy?
W tym miejscu nie ma znaków zakazu parkowania/postoju, ulica jest dwukierunkowa, pojazd nie blokuje/utrudnia przejazdu a na chodniku jest wystarczająca ilość miejsca do swobodnego przejścia.
Pytam, jako że w tym miejscu od wielu lat parkuje z przekonaniem, że jest to w tym miejscu dozwolone, a gdy i dziś to chciałem zrobić to zauważyłem ten samochód stojący z blokadą.
noqq - Mirki z #motoryzacja, #drogowka i #strazmiejska (mam nadzieję, że prawidłowo t...

źródło: comment_NAfxyhGwpqoYYKxawL96WDuZOJ04LwDK.jpg

Pobierz
  • 8
@Dreamek @Aberworthy @liqui6 @zirytowana_plaszczka: szykuje się na parkinsona za parę lat
@BardzoNormalny: na street view nic tam nie stoi
@Chrystus @liqui6: ten po prawej stoi dobre 12 metrów od skrzyżowania, przejście w tym miejscu nie jest ani namalowane ani oznaczone odpowiednim znakiem. Właśnie zagwostką dla mnie jest dlaczego akurat ten po prawej dostał blokadę, a ci po lewej nie (zwłaszcza ten najbliżej, do którego można by się ewentualnie przyczepić