Wpis z mikrobloga

#mirkots

20:46 39 graczy zalogowanych.

Wbijajcie, bijemy rekordy ostatnich tygodni, cebulahar przywrócił wiarę w mirkotsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

20:49 41 graczy zalogowanych.

20:54 42 graczy zalogowanych.

20:56 43 graczy zalogowanych.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yeloneck: Otototo, miałem ambicje im pomóc w styczniu (współtworzyłem + admin min. Classicusa), gdy dowiedziałem się o projekcie, ale po dwóch dniach miałem dość. Czafi to źródło wszelkich problemów i wina wszelkich porażek jakie ten serwer odniósł i będzie odnosił. To nie będzie działało niestety.
  • Odpowiedz
@kot_jarka: Nie mam umiejętności programistycznych, praktycznie zero, za to mam w c--j wiedzę i doświadczenie jeśli chodzi o tibię, balans profesji i kreowanie dobrego feelingu. Ja po prostu mówiłem co zrobić, jak zrobić, jakie wprowadzić zmiany by odzyskać graczy itd, ale też w końcu to p----------m, bo za mało hajsu dostawałem, a koleś miał podejście: póki płacą to nie trzeba robić. Mieliśmy własnego programistę, który napisał własny silnik i się
  • Odpowiedz
@Syryjski_Ponton: wiem, stwierdziłem to jak na każdy problem Marahin odpisywał: "nie wiem, nie ja to robiłem, niech się CZAFI wypowie" po czym przychodziła CZAFI i mówiła: "nie, nie zmienimy tego, będzie jak ja nakazuję, a jak się nie podoba to nie grajcue". Wówczas z kumplem stwierdziliśmy, że nie ma sensu tam grać, bo dziewczyna z syndromem niespokojnych jajników to najgorsze co mogło ten serwer spotkać. Nie wspominając o jej totalnym
  • Odpowiedz
@yeloneck: Otototo, albo wcześniejsze podejście do spawnów: mówię, że coś jest źle na spawnie i na prawde tak nie powinno wyglądać: TO ZRÓB SWÓJ SPAWN, TO SPAWN XXX, WIĘC JAK CI SIE NIE PODOBA TO TAM NIE CHODŹ, ON GO ROBIŁ TO NIECH SOBIE TAM EXPI :D. Z resztą, szkoda klawiatury, ale wiadomo o co chodzi.
  • Odpowiedz
Testował je Rysio, Plasma, Koenigsegg


@marahin: To dziwne, że Plasma i Koe mówią że testowali tylko NPC a droga na miasto była zablokowana przez kamienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czemu więc kłamiesz po raz kolejny?
  • Odpowiedz