Wpis z mikrobloga

#mirkots

20:46 39 graczy zalogowanych.

Wbijajcie, bijemy rekordy ostatnich tygodni, cebulahar przywrócił wiarę w mirkotsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

20:49 41 graczy zalogowanych.

20:54 42 graczy zalogowanych.

20:56 43 graczy zalogowanych.
  • 36
  • Odpowiedz
@igorf: Nie ma softu bez bugów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co słyszałem ktoś to testował, wystarczy trochę dobrej woli i chęć pomocy następnym razem
  • Odpowiedz
@Shentang: Nie wiem kto i o której uczestniczył w teście mapki, bo ja uczestniczyłem tylko w teście NPCków mapki nie ruszaliśmy nawet, a bugów jest dużo zacząć trzeba od depo i braku ściany przy jednym stanowisku że możesz kogoś wypchnąć.
  • Odpowiedz
@Smieszek_poza_kontola: @igorf: były testowane przez kilka dni. Testował je Rysio, Plasma, Koenigsegg na jeden dzień się załapał i Bdjqpe również. W między czasie jeszcze kilka osób się przewinęło, których nicków zwyczajnie nie pamiętam.
Wyłapano 6 - 8 błędów na mapie i te błędy zostały poprawione. Jak widać, niestety, nie były to jedyne błędy i również byliśmy zaskoczeni - ale co zrobić, nie stać nas na profesjonalnych testerów ;)
  • Odpowiedz
na mojej części dzielnic są bugi. skąd wiem? bo je testowalem u siebie lokalnie po zrobieniu. nawet w sumie nie pamiętam, czy wysyłałem poprawiona wersję, czy jest pierwsza bez sprawdzania jeszcze.
  • Odpowiedz
@marahin: nikt mi konta nie usunął, a mimo to nie gram - no patrz jaki zwrot akcji. Ja nie wyzywam, tylko mówię jak było. Nie miałeś zdania w niczym, dlatego jest jak jest.
  • Odpowiedz
@marahin: mi też konta nikt nie usunął a rzuciłem ten serwer w #!$%@?, w połowie z powodów osobistych w połowie ze względów na #!$%@?ą administracje. wiedziałem, że ten serwer długo nie pociągnie i jak ktoś Ci to mówił to go wyśmiewałeś i wklejałeś screeny z rekordu graczy. Dzisiaj już taki mądry nie jesteś, wklej screena, jak 10 osób online z czego 8 w depo siedzi.
  • Odpowiedz
Spokojnie, administracja się zapewne stara i to jest najważniejsze. W razie czego są inne alternatywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz