Wpis z mikrobloga

Okej to co napiszę może wyglądać na paranoje, no ale: (CSI WYPOK - MODE ON) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

- Makuła znika, okej norma, wiele razy tak było,
- Rezurekcja VZ miała się odbyć na Pyrkonie za sprawą KK, aby go wpisali na listę tych tam "prelegentów" musiał po pierwsze
wyrazić chęć aby KK odbył się na Pyrkonie oraz po drugie musiał potwierdzić że będzie brał udział,
- Maciej nie zjawia się, nie informuje nikogo (nam znanego) że go nie będzie,
- To że kopnął nas w dupę mnie nie dziwi, Wenzo taki po prostu jest i tyle, no bo niby czemu miałby się jakimś anonom z neta tłumaczyć z czegokolwiek,
- Dziwne się robi wtedy kiedy reszta załogi KK oraz Ukary i reszta też nie wiedzą co i jak( chyba), z modami może nie współpracuje blisko ale z Quazami i resztą to są chyba jakimiś kumplami czy coś (no ja tam nie wiem strzelam tylko), więc zastanawia to że nic im nie powiedział, no okej nie musiał, ale z drugiej strony nic nikogo o niczym nie informować bo "ja nic nie muszę" to trochę dziwne, to typowe może dla kogoś z bordo na wypoku, ale nie dla normalnego człowieka,
- Quazy i reszta mogli zostać poproszeni aby nic nie mówić co z nim, ale jedne z wpisów Q9 na tw zdaje się temu przeczyć, gdyż jak się nie chce na dany temat gadać to się ucina temat a nie kontynuuję dyskusje,
- Tw ojcowski zamilkł co jest dziwne bo jak ktoś śledzi Makułe tam to wie że dzień bez przynajmniej 2 twitów to dzień stracony - ostania akcja to retwitt z 4.04,
- Wg. steama Wonziu jest offline od 20h i ostatnie co grał to csgo, co jest dziwne bo gra w to bardzo sporadycznie. Pozostała aktywność to > 1.1 godz. w ciągu ostatnich 2 tygodni - dobrze wiemy że 100h by była norma a tako mało, dziwnie mało ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak dobrze wiem że można grać offline i nie pokazuje wtedy co gdzie kiedy, ale makuł nigdy tego nie brał nawet jak znikał, więc nie wiedzę powodu dlaczego miałby teraz przełączyć się na offline,
- Istnieje pewien osobnik, tzw "Młody", młodszy brat Makuły który też podobno gra istnieje prawdopodobieństwo Maciek mógł mu bądź komuś innemu użyczyć konto, zważywszy że kiedyś podczas strumyka wspominał że coś kombinował z trybem rodzinnym na steamie bo chciał udostępnić komuś gry, ale nie umiał tego włączyć,
- Na fesie ostatnio co zrobił to dodał to zdjęcie XD jako tło profilu, ale to dość dawno temu bo sam mówił to zalienował się z pejsbukiem, co na Uplayach i innych tego typu syfach to nie wiem bo nie mogę go znaleźć,
- ( ͡° ʖ̯ ͡°) , ja nic nie sugeruje ale wypadki chodzą po ludziach, a przecież sezon się chyba już zaczął a MM ma jakąś tam motorynkę,

Ogólnie wygląda jakby miał po prostu duży #!$%@? w robocie, ale dziwne jest to że nic nikomu nie powiedział że na pyrkonie go nie będzie mimo że miał być,
Druga opcja to to, że #!$%@?ął to wszystko i pojechał w te metaforyczne Bieszczady,
Trzecia natomiast to może po prostu babe se w końcu znalazł czy coś ( ˘ ³˘)

#wonziu #jadisco #csiwykop
NightBosman - Okej to co napiszę może wyglądać na paranoje, no ale: (CSI WYPOK - MODE...

źródło: comment_EbOKeZ5vq2Yb0dH1wySHTj39WbjitHcd.jpg

Pobierz
  • 32
@NightBosman: jeszcze jak miałem czas na takie rzeczy, to go oglądałem czasami i faktycznie był "dość normalny", jak na streamerskie warunki, ale żeby aż tak go szukać? Przestał streamować to przestał, na #!$%@? drążyć temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Dziwne się robi wtedy kiedy reszta załogi KK oraz Ukary i reszta też nie wiedzą co i jak( chyba), z modami może nie współpracuje blisko ale z Quazami i resztą to są chyba jakimiś kumplami czy coś


@NightBosman: Kiedyś, jeszcze w czasach gdy Wozniu zaczynał stremować, to gadałem o nim troszkę z Quazem i wyszło, że znają się tylko przelotnie i nie utrzymują bliższych kontaktów. Może teraz to się trochę