Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!
Mam zagwozdkę i liczę na wasze rady.
Skończyła mi się niedawno umowa. Poszperałam w ofertach operatorów i zastanawiam się nad dwiema.
- 29 zł w virgin mobile, gdzie wszystko jest nielimitowane i 5 GB internetu
- 39 zł w redbullmobile, wszystko bez limitu, 5 GB internetu, Tidal za darmo na 24 msc, a przez 3 msc abonament za 9 zł
Obecnie jestem w #play . Telefonu nie potrzebuje.
Czy ktoś z was ma którąś z tych ofert i mógłby podzielić się opinią? Albo używa Tidal? Cały czas używam spotify, a opinie słyszałam różne.
#pytanie #virginmobile #redbullmobile #tidal
  • 11
  • Odpowiedz
@kotofsky: Co do Virgin jestem super zadowolony. Zero problemów, przy połączeniu z paypaleym lub stałe zlecenie w banku z doładowaniem i praktycznie nie musisz nic robić. Automatyczne aktywacje pakietu i doładowanie. Wcześnie byłem w Play, po przejściu na Virgin skończyły mi się problemy z zasięgiem/brakiem sieci. Wcześniej notorycznie pokazywało że mam zasięg jednak nikt się nie mógł do mnie dodzwonić. Przychodziły mi smsy tylko o próbach połączenia. Do tego aplikację społecznościowe
  • Odpowiedz
@Dax13: akurat 5 gb w obu ofertach mi zupelnie wystarczy. Na telefonie przegladam tylko mirko i pudelka. Ich oferty bym nawet nie wykkrzystala, a z tego co czytam wazna jest tylko przez rok. Poza tym, mialam Orange i sie bardzo zrazilam :c
@kroplawmorzupotrzeb: nie masz zadnych problemow z zasiegiem, czy cos?
  • Odpowiedz
@kotofsky: Ja osobiście polecam Virgin, nie mam problemu. Jedynie zasięg lekko mniejszy, bo nie korzysta z nadajników Plusa. Ale nie stanowi to żadnego problemu.

Natomiast RedBull Mobile to po prostu marka Playa na licencji RedBulla - więc tak samo ma zasięg wszystkich sieci.

Tak naprawdę to obie oferty generalnie różnią się średnio o niecałe 10zl miesięcznie, za które kupujesz Tidala w RBM. To dobra oferta, biorąc pod uwagę, że normalnie abonament
  • Odpowiedz