Wpis z mikrobloga

Mireczki, sytuacja może typowa, może nie. W piątek w klubie poznałem bardzo fajną dziewczynę. Jednak z paru względów ten dzień był dla mnie kompletnie odpięty od rzeczywistości i musiałem ostro się zresetować, w całym tym amoku, nie wziąłem do niej numeru telefonu. Wiem, że nie posiada twarzoksiążki, więc sytuacja się komplikuje. Posiadam torchę informacji na jej temat - wiek, imię, wiem że pracuje na tej samej ulicy co ja ( ͡° ͜ʖ ͡°), wiem też, że mieszka w "małym trójmieście" - na razie nie chcę rzucać konkretami. Wysłałem wiadomości na lokalne "spotted", ale to raczej zbyt mało. Jako że wykop to jeden wielki portal dla stalkerów ( ͡º ͜ʖ͡º) licze na wasze porady jak odnaleźć tą kobietę, bo nie daje mi to spokoju

#logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #tfwnogf #alkoholniezawszespoko #trojmiasto #sopot
  • 13
@Machas: była z koleżankami, sądze, że któraś mogła mieć facebooka, poza tym nic to nie kosztuje
@opteemus: @goblin21: @delavey: Ulica nie jest długa, ale to samo centrum miasta, gdzie biur jest od groma i nie wszędzie da się uderzyć. Fakt jest taki, że w planach mam przejść się po wszystkich ogólnodostępnych miejscach w tym rejonie - banki, sklepy, punkty usługowe
@niezdecydowanymirek: o stary, ale żeś #!$%@?ł :P pztm, żebyś przeszedł się po wszystkich dostępnych biurach i poszedł w to samo miejsce o tej samej porze w najbliższy weekend, możesz wyskrobać jakieś ogłoszonko na trojmiasto.pl, o ile fb nie ma, wiem że ten portal trójmiejski jest czytany przez większość mieszkańców, więc jak nie ona, to może kumpela to zobaczy, ale fakt, to jest creepy (ʘʘ)
@no_i_w_ogle: dzięki za koncepcje, myślę, że spróbuje :)
@h_poirot: zdecydowanie tak, #!$%@?łem nieprzeciętnie i chociażby tylko z tego powodu chciałbym ją spotkać i przeprosić, bo mówiłem, że zadzwonię, a nie lubię być nie słowny... cały dzień męczy mnie ta sytuacja
@aloszkaniechbedzie: poczekam jeszcze na zdjęcia z imprezy, może uda się ją na jakimś odnaleźć i popytam znajomych z okolicy jej zamieszkania
@Shanny: pytać myślę że nie mam co,