Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ligniperdus: ja bym chciał, żeby to kobiety mogły się wypowiedzieć - absolutnie nie wypowiadam się za nie - i nie chce, żeby robił to ksiądz.

Ksiądz ma najlepszą wiedzę na temat katolicyzmu - gdyby był ekspertem od kobiecych cipek, to zostałby ginekologiem - proste, prawda?
  • Odpowiedz
@Klepajro: Kolejny, dla którego życie człowieka zaczyna się dopiero z wydostaniem się "z brzucha", bo nie słyszał o wcześniejszym, 9-miesięcznym, przedporodowym rozwoju. Zapewne nie dopuszczasz tego do wiadomości, ale w 6 miesiącu rodzą się najmłodsze wcześniaki, którym udaje się przeżyć.
  • Odpowiedz
z kałdunem starego fanatyka w sukience, który się upasł na naszych podatkach.


@OldFuckinPyroRex: Czemu tak brzydko piszesz na Krzysia? Bo brał pensję poselską z naszych podatków?
Bo, przecież na pewno nie byłeś taki głupi, żeby pisać, że biskupi żyją z podatków.

Oczywiście, społeczeństwa niekiedy powinno interweniować, i np. przypilnować, by pani z brzuchem ten brzuch doniosła, a pan z brzuchem go zgubił, np. przy
S.....5 - > z kałdunem starego fanatyka w sukience, który się upasł na naszych podatk...

źródło: comment_zTu15aZyUUulHJxRjdQ6MnUeXDJvmwDl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xbonio:

proste, prawda?


no właśnie nie proste, bo ksiądz oprócz łamania wafla w kościele często i gęsto zajmuje się innymi sprawami (poradnie, rozwody itd. itp), doucz się - ja już mam dość straty czasu na tą jałową dyskusję, jak ktoś jest uczulony to nie przekonam i tyle
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: tak, nie uwierzę w supermoce księdza - w to, że jest specjalistą od rozwodów też nie - jak ma komuś doradzać osoba, która nigdy nie była z nikim w związku? Jakie ma pojęcia na temat życia na codzień z drugą osobą przeciwnej płci?
  • Odpowiedz
@xbonio:

jak ma komuś doradzać osoba, która nigdy nie była z nikim w związku?


a jak ma komuś leczyć raka ktoś kto nigdy nie miał raka? litości, albo zrozumiesz że oni zajmują się takim czymś jak rodzina ZAWODOWO, tak jak lekarz zawodowo zajmuje się leczeniem, albo szkoda każdych słów bo i tak nie zrozumiesz
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: No jakoś tak sobie myślę, że lekarzowi, który zawodowo zajmuje się leczeniem bym powierzył swoje życie. Księdzu, który zawodowo zajmuje się rodziną, swojego związku bym nie powierzył. Nie mam zaufania po prostu - za wiele widziałem klerykalnej patologii na własne oczy
  • Odpowiedz
@microbid: Colego spokojnie. Akurat ja jestem jak i większość ludzi przeciwny wprowadzaniu aborcji na tak rozwiniętych płodnych, należy jednak zwrócić uwagę na zarodek 4/5 tygodniowy a rozwinięty plód 8 miesięczny
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: to nie uczulenie ani uprzedzenia, a tym bardziej nie fobia - ja po prostu wiem, że kler to siedlisko patologii, a każdy kto tego nie dostrzega, jest ślepy, naiwny albo głupi.
  • Odpowiedz
@xbonio: wiadomo, przecież twoja racja jest najtwojsza, a nikt się nie zna na księżach lepiej niż ty, chociaż nie wiem dlaczego się o nich wypowiadasz - przecież nigdy żadnym nie byłeś :P

EOT
  • Odpowiedz
@xbonio: Nie jestem katolikiem i jestem przeciwny przywilejom dla kościoła katolickiego i duchownych, ale każdy człowiek ma prawo wypowiadać się na dowolny temat i nic niemoralnego w tym nie ma. To że jest się akurat autorytetem dla dużej grupy wyborców, którzy potem wybierają władze w procesie demokratycznych wyborów nie ma nic do rzeczy. Ksiądz jak każdy inny polak ma prawo wypowiadać się na tematy, na które nie ma pojęcia tak
  • Odpowiedz