Wpis z mikrobloga

@Empator: co poza? Tak jakby powiedziec co ma Lebron poza 113kg i genetyka mutanta ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ten ziom pali troje na niespotykanym poziomie. Kuma gre zespolowa, ma dobry przeglad parkietu, mistrzowski koziol, a niedostatki w defensywie potrafia zamaskowac. I calkiem niezle zbiera, jak na swoje 190cm
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: procent w ta czy w ta bez roznicy, to nie baseball
oboje sa #!$%@? w obronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i tak w ogole czemu tu padlo nazwisko Westbrook a nie Durant ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Weed233: no bez przesady, wiem, że nie cierpisz Curry'ego ale to nie jest procent w tą czy w tamtą. Tak samo nie rozumiem wyrzucania mu tych trójek, może Westbrook nie podejmuje zbyt dużo prób za 3, ale ma jedną z gorszych skuteczności w tym elemencie porównując go z graczami, którzy podejmują podobną ilość rzutów (4-5 na mecz). GSW pokazuje jak ważny jest to element gry i nie rozumiem krytyki, że
  • Odpowiedz
@burbonek7: @Empator: KD > gowno > Westbrook

- lepszy we wszystkim jesli chodzi o punktowanie
- potrafi grac w innym systemie niz wesola koszykowka, gdzie westbrook nie wie co zrobic z pilka jak akcja trwa dluzej niz 10 sekund
- lepsza defensywa
- mniej sie #!$%@? i nie paluje durnych rzutów
- Ubiera sie jak człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: przeciez ja nie twierdze ze on nie umie nic poza trojkami, po prostu stwierdzam zeby poczekac do playoffow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mu Delly lockdowna zrobi to bedzie musial pocwiczyc w wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Weed233: W tym sezonie to obstawiam srogi #!$%@? dla Cleveland, nawet jakby mieli z nimi grać Clippersi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdę mówiąc to wolałbym żeby ze wschodu weszło Hawks albo Celtics.
  • Odpowiedz
Ale na serio co ja czytam. Gościu kręci cyfry na poziomie MJ, jest clutch jak #!$%@? i prowadzi swoją drużynę do historycznego bilansu, a ludzie piszą tu o jakichś Durantach który mimo reklam promujących tezę że KD = bad, jest soft jak papier welwet, albo o Westbrookach, który w 4 kwartach wkłada mózg do słoika. Ludzie szanuje się.
  • Odpowiedz