Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Partyzant91: ale o co masz ból dupy? ten portal tworzą użytkownicy i w założeniu, nie miała być to propaganda sukcesu i jakiegoś określonego stylu życia, tylko dlatego, że Tobie się tak spodobało. każdy żyje inaczej, każdy ma inne problemy i inną sytuację.
pomyślałeś kiedyś co czuje osoba "z psychiatryka"? chyba nie. osoba z depresją czuje ciągły smutek, jest samotna i nie ma nadziei na nic, więc okazja do podzielenia się swoim
@Partyzant91: Chyba zbyt poważnie traktujesz plusy i w ogóle internet. Jeśli ktoś chce się zwierzyć, poradzić to chyba normalne, ze inni mu doradzają, bo taka osoba może na tym skorzystać. To dobrze, że nie są ignorowani. A ktoś kto się buja pod palmami czego potrzebuje? Uwagi internautów? Chyba się nie popłacze jak dostanie mniej plusów. W ogóle zauważyłam, że wszystkich oskarżacie o szukanie "atencji" jakby kurczę uwaga anonimowych osób w internecie
@Partyzant91: ale ty wiesz ze ten kolo od ruchania skosnych podludzi nie zainteresowal mnie czymkolwiek? on jest dla mnie jak malpa w klatce... jeeee... spiii... tam naprawde na tym wschodzie nie dzieje sie nic.

inna sprawa ze ciesze sie ze sobie radzi tyle ze w jego zyciu poza europa nie ma dla mnie nic ciekawego.

http://www.sportoryko.pl/artykuly/196/bali-raj-ktorego-nie-ma/#.VwqyrEd5f-U

ja nawet nie wiem gdzie on teraz mieszka
Pobierz B.....d - @Partyzant91: ale ty wiesz ze ten kolo od ruchania skosnych podludzi nie za...
źródło: comment_phKpHj0JvdlMXdnPMw1hhresrd838sVf.jpg
@Partyzant91: Feuer jest spoko i lubię jego wpisy, ale teraz zastanawiam się, czy ten gość, co 2 miesiące nie wychodził z POKOJU to czy nie wychodził z łóżka bo był chory czy jak.

Ja sam mam działalność od wielu lat, popełniłem tutaj kilka wpisów i komentarzy w tej sprawie, jak chociaż jednej osobie dały do myślenia, to już jest sukces (a z PW wiem, że dały).

Natomiast zapominasz, że wielu ludzi
@Partyzant91: Mam takie samo zdanie. Ale ogólnie w naszym kraju jest dziwna moda na rozpamiętywanie porażek zamiast zwycięstw. Polacy podkopują sami siebie, zamiast gloryfikować przegrane powstania powinniśmy pamiętać o wielkich wygranych, których było tak wiele.
@Partyzant91: no serio nie mam nic do roboty innego i głupszego niz ciagle i ciagle, wrecz z utesknieniem, oddawać cześć jakiemus furerowi bo on ma lepiej, bo ma firme, bo rucha gold diggery, a w sumie poza tym to nic wiecej dla mnie, dla świata, dla nauki i ogólnego pożytku nie ma i nie zamierza zrobić.

Dlatego wolę sobie poczytac słowa skromnego wykopka, który walczy ze swoimi słabościami i potrafi szczerze