Wpis z mikrobloga

siema wszystkim. Potrzebuje porady a propos butów do deski. Mianowicie, chcę kupić pierwsze buty i mam problem w znalezieniu nie rozmiaru tylko tak jakby ciasności tych butów. Długość pięta - palce git ale pięta lata pomimo tego jak mocno ścisnę czy zawiąże wkładkę i buta.
Czy są jakieś specjalne buty czy wkładki na takie rzeczy?
Proszę pomóżcie bo cały rok szukałem , przymierzałem a od tych śmierdziuchów z wypożyczalni to tylko idzie haftować :(
#snowboard #cokupic
  • 4
@sedziam: @wojuturek: No wlasnie tak myslalem o tych wkladkach ze to nie sprawdzi sie zbytnio. Ale dzieki za te J-Bar, szukalem duzo a na nic takiego nie wpadlem. Bo o formowaniu buta czy wkladki metoda grzewcza ( cos takiego jak w narciarskich butach ) pewno nie slyszeliscie?
@huboslaw: Termoformowanie przy użyciu urządzenia zewnętrznego w przypadku butów snb miękkich raczej się nie stosuje (w przeciwieństwie do twardych butów snb, butów narciarskich czy łyżwy).
Są wkładki termo formowalne w większości butów (np. Burtona) ale pod wpływem ciepła stopy. Każdy producent podaje czy wygrzewać czy nie.
Marka buta ma drugorzędne znaczenie, mi osobiście siedzą Burki. But ma być wygodny, wybierz coś z: Burton, Vans, Ride, DeeLuxe, Salomon, DC, 32, Nitro ew.