Wpis z mikrobloga

Oto człowiek, który przez swoją lekkomyślność i uporczywość doprowadził do tragicznej śmierci prawie 100 osób. Nie słuchał doświadczonych pilotów, za nic miał ostrzeżenia fachowców i ekspertów - chciał lądować. Jego upór i knąbrność skończyła się śmiercią całej załogi.

Oto człowiek, który jest pochowany na Wawelu, wynoszony na ołtarze, człowiek któremu stawia się w Polsce pomniki.

Hańba, wstyd i żenada.

#smolensk #neuropa
Holiday - Oto człowiek, który przez swoją lekkomyślność i uporczywość doprowadził do ...

źródło: comment_kK4lomqM7MK0y82wU922OEzu332yn7Eh.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@ab11823: No tak, coś inaczej powiedziałem? Tylko, ze nie ma dowodów 100%, że trzecią osobą odwiedzającą kokpit był Błasik. Najprawdopodobniej tak, ale eksperci się sprzeczają, bo tylko analiza głosu może dać pewną odpowiedź a coś tam ciężko wywnioskować z tego co czytałem. Prawdopodobnie masz rację i to co pisałem jest prawdą - presja pośrednia Błasika i prezydenta, szczególnie w obliczu przejechania się po pilocie z lotu do Tibilisi.
  • Odpowiedz
@tony_soprano: Spoko, trochę inaczej cię zrozumiałem. Tutaj nikt nawet nie musiał bezpośrednio naciskać, atmosfera jak tam panowała (okrągła rocznica Zbrodni Katyńskiej, kila dni wcześniej był tam Tusk, początek kampanii prezydenckiej, ilość ważnych osobistości na pokładzie) powodowała ból dupy i sraczkę załogi na tydzień przed lotem. Zastanawiamy się kto mówił to czy inne słowo ze stenogramu a zapominamy o tym, że na 100 metrach powinni podjąć decyzje o odlocie na zapasowe
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie wkur.. że ludzie nabijający się z tej tragedii po prostu plują na urząd Polskiego prezydenta nie ważne że z Pis nie ważne że Kaczyński czy Ixiński ale to nasz prezydent !! Naszej ojczyzny ! Nikt na zewnątrz nie będzie nas szanował jeśli sami siebie na wzajem mamy za nic !
  • Odpowiedz