Wpis z mikrobloga

Wracam sobie z bulkami rano, patrze na samochód i widzę jakąś kartke za wycieraczką z dlaeka. Stoje na miejscu parkingowym, niedziela rano. Mysle, że to nie mandat. Okazuje się, ze to nie mandat tylko informacja: " Zarysowalam Panu blotnik" i podany numer tel. Cofam sie ze 2 kroki, pacze, pacze i nic nie widzę. Jako że specjalnie nie dbam o samochód to posiada on wyrazne slady urzytkowania to tu, to tam. W koncu widze.....
źródło: comment_FD445EDtOLuqRsySKI2DCWNzxsc0eq5X.jpg
  • 65
@LLU83: Ma stratę na wartości pojazdu. Z ubezpieczenia brać nie trzeba, ale kobieta powinna dać choć połowę szkody, jeśli samochód ma być zajeżdżony i na złom. A jak jeszcze na sprzedaż, to wg uznania.
ale Mirek mówi, że ta rysa go yebie


@LLU83: Bo go dziś nie sprzedaje. Inaczej by #!$%@?ła, chyba że ma w dupie 300 zł, czy ile tam taka naprawa lakiernicza kosztuje.

Zachowanie babki dobre, ale nie ma pewności, czy zrobiła to bez wahania. Gdzieś są kamery, ktoś mógł widzieć zdarzenie. Na raziue #!$%@? nawet wie, czy numer jest jej.
Poza tym nie myślmy o Polsce jak o Białorusi. Standardy europejskie przyjęliśmy
@zooploza: Nie bierz nic od niej, od tego jest OC. Jezeli bedzie to jej 1sza szkoda to dostanie 10% więcej w następnym roku, co będzie i tak mniej niż "dawane" pieniądze ;)

Ja bym zglosil do OC, a pani ładnie podziekowal, moze jakeis winko czy cos ..
@damian_co_dalej: popierwszeprimofirstajnc: co to za duplikat komentarza tu wstawiasz ? bylo juz płakanie. podrugiesekendedyszyn: brak zapytajnika po laj. potrzecie: damian z wielkiej litery piszemy przecie :-)
A tak serio, to jaki ma sens poprawianie ortograficznych błędów tutaj ? To jest jakas taka wasza wspólna misja douczania ludzi ? Czy chęć zdobycia fejmu i poklasku w klanie ortograficznym za najwięcej wychwyconych baboli w danym dniu. Nic tylko czekac na klan interpunkcyjny. Strasznie
@zooploza: Zadzwoń, do gościa, tylko nie #!$%@? mu zniżek ;/ Jużlepiej mu będzie zapłacić 100-200zł czy tam ile.
A ja też miałem podobną sytuacje ;D Jadę sobie, pada i odpalam wycieraczki i patrze jakaś kartka za wycieraczkami lata. Ale nie zwykła taka ulotka tylko kartka kartkowa i się zatrzymalem na awaryjnych biorę kartkę, czytam a tam 'w sprawie reflektora :O + nr telefonu' ja panika, patrze i z tyłu jebnięty reflektor,
@zooploza: :) Niby to zwykłe ludzie zachowanie, ale ile to razy ktoś zarysuje auto i ucieka?
Ja właśnie za to, że była to mała szkoda no i najważniejsze gościu dał kartkę i nic nie cwaniakował chciałem oszczędzić mu fatygi sam to załatwiłem. Akurat były święta więc taki mały prezent :P
Daj znać co wyjdzie z tym autem, jak ubezpieczyciel do tego podejdzie, ciekawy jestem :P
@herejon: zaraz ide poprawic pretem drugi element doloze do tego jeszcze #!$%@? lusterko z drugiej strony auta co mi gość #!$%@? jadac z naprzeciwka lekko moim pasem. wytłumaczę ze taki impet zarysowania byl ze lusterko nie wytrzymalo. podlicza i wyplaca :-) ( ͡ ͜ʖ ͡) czy bede mógł sie ubiegać o miano #januszemotoryzacji?

@zooploza: masz w sumie trzy opcje:
- zadzwonić, podziękować, nic nie robić.
- zadzwonić, umówić się i wziąć gotówkę.
- zadzwonić, umówić się i spisać dane ubezpieczenia.

Zrobienie tego to pewnie malowanie dwóch elementów czyli koszt do 600 zł.

Wszystko to zakładając oczywiście, że numer telefonu jest prawidłowy, a nie do Pizza Hut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio miałem podobna sytuacje, aczkolwiek gosc dużym dostawczakiem perfidnie przy wyjeżdżaniu zahaczył w mój lewy róg zderzaka, jednocześnie blokując sie. Cofnął i wyjechał poprawnie. 4h siedziałem na monitoringu, dorwalem firmę, typa, zgłosiłem na policję kierowcę a z oc dostałem odszkodowanie. Super, ze w Twoim przypadku trafiłeś na uczciwego sprawcę.
@naughty_soul: moja liryka jest pełna przenośni, metafor i innego gówna. samą interpretację tego dzieła przeprowadziłaś zbyt płytko i powierzchownie. nie skupilaś się na najwazniejszym aspekcie tylko na didaskaliach, które zaburzyly Twoj osąd.
@zooploza: ja kiedyś w rynku wrocławskim przetarlem delikatnie zderzak kolesiowi i zostawiłem kartkę. był na tyle wdzięczny, że dorysowal lampę, żeby wyciągnąć ode mnie więcej hajsu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) młody i głupi o zrobieniu wcześniej zdjęcia nie pomyślałem, także ku przestrodze