Wpis z mikrobloga

Wracam sobie z bulkami rano, patrze na samochód i widzę jakąś kartke za wycieraczką z dlaeka. Stoje na miejscu parkingowym, niedziela rano. Mysle, że to nie mandat. Okazuje się, ze to nie mandat tylko informacja: " Zarysowalam Panu blotnik" i podany numer tel. Cofam sie ze 2 kroki, pacze, pacze i nic nie widzę. Jako że specjalnie nie dbam o samochód to posiada on wyrazne slady urzytkowania to tu, to tam. W koncu widze.....
zooploza - Wracam sobie z bulkami rano, patrze na samochód i widzę jakąś kartke za wy...

źródło: comment_FD445EDtOLuqRsySKI2DCWNzxsc0eq5X.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@zooploza: Jezeli nie bedziesz tego zglaszal do OC, to przynajmniej podziekuj pani, nie jest to typowe zeby rozowy w takiej sytuacji nie uciekl jak gdyby nigdy nic z miejsca :P
  • Odpowiedz
  • 4
@Lemartez: No wlasnie. Pisze to ponieważ mam dylemat. Ciagnac panne na OC czy nie? Przyznam sie, że mam to zarysowanie w dupie ani ziębi ani grzeje mnie to. Ale z drugiej strony sam pisalem za cos podobnego oswiadczenie bo ktos juz nie mial w dupie. 30zl wyzsza skladke mialem przy ubezpieczeniu.
  • Odpowiedz
@LLU83: Ma stratę na wartości pojazdu. Z ubezpieczenia brać nie trzeba, ale kobieta powinna dać choć połowę szkody, jeśli samochód ma być zajeżdżony i na złom. A jak jeszcze na sprzedaż, to wg uznania.
  • Odpowiedz
Z ubezpieczenia brać nie trzeba, ale kobieta powinna dać choć połowę szkody


@AdwokatBoga: jeśli mieliby jej podwyższyć składkę o 30-40 zł na rok to jak jej się będzie opłacało dawać za połowę szkody?
  • Odpowiedz
ale Mirek mówi, że ta rysa go yebie


@LLU83: Bo go dziś nie sprzedaje. Inaczej by #!$%@?ła, chyba że ma w dupie 300 zł, czy ile tam taka naprawa lakiernicza kosztuje.

Zachowanie babki dobre, ale nie ma pewności, czy zrobiła to bez wahania. Gdzieś są kamery, ktoś mógł widzieć zdarzenie. Na raziue #!$%@? nawet wie, czy numer jest jej.
Poza tym nie myślmy o Polsce jak o Białorusi. Standardy europejskie przyjęliśmy
  • Odpowiedz
@zooploza: Nie bierz nic od niej, od tego jest OC. Jezeli bedzie to jej 1sza szkoda to dostanie 10% więcej w następnym roku, co będzie i tak mniej niż "dawane" pieniądze ;)

Ja bym zglosil do OC, a pani ładnie podziekowal, moze jakeis winko czy cos ..
  • Odpowiedz