Wpis z mikrobloga

@Vittu: @BURNout: 23:57 - Sytuacja patowa. Chwilowe zatrzymanie biegu wydarzeń. Seba adwokat - jurysta zmienił ton z twardego negocjatora na skomlącego psa. Jakaś karyna robi wyrzuty Sebie - juryście że przyniósł zioło. Trwa wywiad z bagietami. Linia obrony gimbów cofa się jak front w 1943 roku - z "nic nie paliliśmy" na "tylko trochę". Jeden z bagiet przebywa teraz w pokoju gimbów. Z tego co udało mi się ustalić, na
  • Odpowiedz
@Vittu: Nie wiem jakie zdjęcia mogę mieć? Mam wyjść na klatkę i zacząć robić sesję bagietom? :P Zdjęcia radiowozu nie zrobię z okna, bo moje okno nie wychodzi na ulicę na której zaparkowali.
  • Odpowiedz
@BURNout: @Vittu: 0:11 - nasł#!$%@?ąc udało mi się mniej więcej zarysować sylwetki protagonistów:

Seba - gospodzin
Seba - jurysta
Seba - niewiedzący
Random Seba
Karyna - żałująca
Karyna - płacząca
Random Karyna

Osobą rzygającą w kiblu okazał się jednak Seba. Nazwijmy go Seba - żigollo, bo rzyga. Chyba nie odzyskał przytomności. Nie udało mi się ustalić, czy pogotowie zostało wezwane. Janusz - gospodzin twardo staje w obronie syna. Awantura z
  • Odpowiedz
@pussi_magnet: @marianbaczal: @BURNout: @Vittu:

0:22 - sytuacja rozwija się na umiarkowaną korzyść gimbów. Pogotowie zwinęło Sebę rzygającego. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że ofiar śmiertelnych chlania było więcej, bo pogotowie z jakiegoś powodu łaziło po schodach dwa razy. Cały blok obudzon. Sąsiadka, nazwijmy ją Grażyną, stoi na klatce i #!$%@? do bagiet że dzisiejsza młodzież to tylko chla i marihuanen bierze XDDDDDDDDDD

W tym czasie przybyła matka Karyny żałującej. O
  • Odpowiedz
@Vittu: @BURNout: 0.36 - Wielki sukces mamy Karyny. Przez jej mediację udało się uwolnić Karynę żałującą. Przez ten czas przyszła też matka któregoś z Seb. Prawdopodobnie Seby jurysty lub Seby randoma. Ta jest złą negocjatorką, jednak za sprawą mamy Karyny, jeden z Sebów zostaje uwolniony. O dziwo bagiety wcale nie wykazują chęci dowiedzenia się skąd Seba gospodzin ma zioło. Jestem pewny, że Seba im tego nie powiedział, a bagiety odpuściły.
  • Odpowiedz