Wpis z mikrobloga

#dota2

Mam pytanie. Zaczynam pogrywać w dote2 i dziś z rozpędu grając lionem kupiłem se buta i tango na wejście. Chłopaki zaczeli krzyczeć w języku trzeciego świata i wszyscy pisali "report fucking lion".
Mam dwa pytania.
1. Co to znaczy report i czy mocno mam #!$%@??
2. #!$%@?... biorąc pod uwagę, że to tylko gra to wszyscy się tak spinają czy tylko ruski?
  • 11
@bartmil555: Bo picknąłeś supporta, a support na starcie powinien kupić kuriera i najlepiej jeszcze wardy.
1. Po prostu napisali, że cię zreportują, ale nie masz się czym martwić.
2. Zazwyczaj większość, jak się nie kupi kuriera :P
@bartmil555:
1. każdy gracz ma kilka reportów odnawianych co jakiś czas które można rozdysponować za naduzycia w komunikacji , feedowanie , czy naduzywanie umiejętności za kupienei butów na start ci nic nie zrobią ;] jeżeli grasz supportem kupuj couriera lub wardy , buty kupuje się potem
2.Ruscy to rak tej gry , najczęściej znają tylko ruski ale i tak grają na europejskich serwerach :(
@bartmil555: Jak nie nadużywałeś umiejętności w złym celu, nie pomagałeś przeciwnemu zespołowi i nie zabijałeś się specjalnie to nic.
Pod koniec gry można kogoś zgłosić za złe zachowanie podczas gry, to jest report.
@bartmil555: bagiety juz jado szykuj sie ioiooioioiioi

najlepiej to jak grasz supportem to buduj się jak support(zalezy od tw. poziomu), kupuj wardy, kurierów, a na chat miej najlepiej #!$%@?, nie hejtuj, jak ktos sie spina to daj mute i elo, inaczej bd tracic czas na pisanie ze #!$%@?
Aktualnie nie gram juz od czasu kiedy skonczylo sie kompendium.