Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hininja: To #!$%@? mit, ze niemki sa brzydkie, jak bestie z glebin. W zwiazku z praca, spedzam wiekszosc czasu po zachodniej stronie odry i spotkalem tam wiecej ladnych, czy wrecz slicznych dziewczn i kobiet, niz tych legendarnych niemieckich paszczurow, ze kijem nie tykaj. To raczej uroda polek jest mocno przereklamowana i mit o polkach najpiekniejszych na swiecie, sztucznie pompuje ego przecietnych i srednio atrakcyjnych kobiet, sprawiajac, ze uwazaja sie za #!$%@?
  • Odpowiedz
@miroslaw_suchoklates: generalnie kobiety ze Wschodu znacznie więcej czasu poświęcają na retusz, nawet przed wyjściem do sklepu czy pracy. Nawet jeżeli to jest jakaś kiepska praca, to można zauważyć, że Polki, Litwinki, Ukrainki etc. przychodzą zawsze odstawione jak szczur na otwarcie kanałów. Oczywiście zdarzają się wyjątki w obie strony, ale ja widzę to właśnie w ten sposób :)
  • Odpowiedz
@miroslaw_suchoklates: jeżeli za Niemki możemy wziac te mieszane z innymi nacjami to owszem, sa ladne. Ale jak dla mnie niemka nie można nazwac laski gdzie ojciec nazywa się muhamed a matka angela i córka tytuluje sie niemka, bo ma szwabskie dokumenty, a takich jest tutaj dzisiaj większość. Po za tym, każdy może teraz wziac se zdjęcie z neta i dorobić do tego napis jak ze snapa.
  • Odpowiedz
@hininja: to tylko polski stereotyp. Ile internetu przeglądałem, ile stron - nigdy nie widziałem takiego gadania o brzydkich Niemkach. W Polsce tylko wciskają na wszystkie strony, że wszystkie Polki, to miss piękności co najmniej.
  • Odpowiedz
  • 2
@miroslaw_suchoklates: to tak jak skarpety i sandały. Polacy myślą że to polski symbol, a każdy Niemiec widząc takiego na wakacjach powie że to jego rodak. Rozróżnić można tylko po reklamówce - biedronka lub aldi :)
  • Odpowiedz