Wpis z mikrobloga

Ja odnośnie tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/17278689/takie-tam-z-nocy-akcja-w-poscieli-mirek-w-pracy-la/
Bawi mnie ten festiwal #!$%@? w komentarzach "gardzę tobą" "trzeba być #!$%@?ą hubą drzewną żeby robić coś takiego, nie możesz sobie znaleźć wolnej dziewczyny" "obyś umarł na raka" i tak dalej.

A wiecie dlaczego? Bo wszyscy, którzy to piszą, uwłaczają kobiecej inteligencji i zdolności podejmowania decyzji - dobrze czytacie. Ta dziewczyna nie jest jakimś dzieckiem, które @wrukwiony zaprowadził do piwnicy "żeby zobaczyła kotki". Ona wie po co się tam spotyka i mało tego, jak on jej odmówi, to jest spora szansa, że znajdzie innego, który ją zaspokoi.

Wszystkie stuleje z tego portalu muszą zdać sobie sprawę, że kobieta ma swoje potrzeby - szuka oparcia, ale jednocześnie szuka przygody, żadna zdrowa dziewczyna nie chce spędzić swojego życia z jakimś piwniczniakiem (którym, jak sama przyznała, gardzi!), samej siedząc w kuchni i raz na rok jadąc na wakacje do Mrzeżyna.

Ogarnijcie się mireczki, dziewczyny nie są upośledzone psychicznie i lepiej, żebyście zaczęli je szanować i traktować jak ludzi, choć w tym przypadku, sami powinniście sobie opinie wyrobić.

I to podejście, brak mi słów - najpierw próbujecie zwalić winę na OP, a potem każecie iść do jej chłopa i mu powiedzieć, co ONA #!$%@?. Czyli okazuje się, że cała trójka jest winna, tak? OP, bo rucha, dziewczyna (bo daje) i jej facet (bo jest cipą i nie ogarnia)!

Jeszcze pojawiają się słowa, że OP niszczy życie biednemu chłopakowi. Wybaczcie panowie i panie, ale facet jest panem własnego losu. Wszędzie są ludzie, którzy nie chcą, żebyś miał lepiej od nich, inni sprzedają Ci #!$%@? rady za duże pieniądze (patrz #crossfit ), inni po prostu lubią się #!$%@?ć i próbować cię ustawiać.

I jeszcze słowo do Ciebie, @wrukwiony - nie pochwalam i nie potępiam Twojego podejścia do sprawy - to jest Twoja decyzja. Ktoś tam w komentarzach napisał, że "jak suka nie da to pies nie weźmie". A wątpię, żebyś ją przez 1,5 roku zmuszał do niewolniczego seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wołam cytowanych @DzemZeSwinki @Lemon_cheese @ethics
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow ##!$%@?
  • 32
  • Odpowiedz
@Asterling: Moralność to mit, tak samo jak altruizm. Człowiek nie powinien próbować zmieniać/ratować świata, tylko pracować nad sobą. Jeśli osiągniesz sukces, to ludzie sami za Tobą pójdą.
  • Odpowiedz
@pqp_1: Nie, nigdy nie powiem że każda dziewczyna jest "taka".

Każda dziewczyna i każdy facet mają prawo wyboru i trzeba mieć to na uwadze. Trzeba też ogarnąć, że świat to nie jest bajka Disneya, gdzie jest jasno wskazane, kto jest zły a kto dobry i mało tego, zły charakter jest tylko jeden (+ ew. kilku pomocników) na całą hordę prawilnych, dobrych mordek.
  • Odpowiedz
@Kyuumeitai: nie, kazdy ma prawo miec wlasna opinie, dla mnie i dla innych takie zachowanie jest godne tylko potepienia, to ze ty to akceptujesz nie oznacza ze kazdy ma to robic bo "takie zycie", nie #!$%@?, to ze cos takiego jest nie oznacza ze jest to dobre i ze jest to zycie, to zwykle #!$%@? robic komus cos takiego
  • Odpowiedz
@Kyuumeitai: czego mam sie bac? mam myslec tylko o zdradzie? kazdego to moze spotkac
wystarczy dobrze wybrac partnerke i pozniej pewne zachowania da sie przewidziec, jak bierzesz laske ktora przed toba spala z kilkoma lub kilkonastoma facetami, to nie ma co sie dziwic ze po czasie laska zacznie szukac kochanka
swoja droga nie wolno bezgranicznie ufac partnerce, bo wlasnie jak tak jest to dzieja sie te rzeczy co w tamtym
  • Odpowiedz
@pqp_1: Co do tego wątku i tego na reddicie, można podejrzewać, że dziewczyny nie powiedziały wszystkiego, nie?

A co do strachu, ludzie boją się przyjąć prawdę, nawet jeśli dowód mają przed sobą. Wszystko jest prostsze niż nam się wydajemy, a sprawy komplikujemy dla własnej wygody życia w bezpiecznym, miłym kłamstwie.
  • Odpowiedz