Wpis z mikrobloga

Ja odnośnie tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/17278689/takie-tam-z-nocy-akcja-w-poscieli-mirek-w-pracy-la/
Bawi mnie ten festiwal #!$%@? w komentarzach "gardzę tobą" "trzeba być #!$%@?ą hubą drzewną żeby robić coś takiego, nie możesz sobie znaleźć wolnej dziewczyny" "obyś umarł na raka" i tak dalej.

A wiecie dlaczego? Bo wszyscy, którzy to piszą, uwłaczają kobiecej inteligencji i zdolności podejmowania decyzji - dobrze czytacie. Ta dziewczyna nie jest jakimś dzieckiem, które @wrukwiony zaprowadził do piwnicy "żeby zobaczyła kotki". Ona wie po co się tam spotyka i mało tego, jak on jej odmówi, to jest spora szansa, że znajdzie innego, który ją zaspokoi.

Wszystkie stuleje z tego portalu muszą zdać sobie sprawę, że kobieta ma swoje potrzeby - szuka oparcia, ale jednocześnie szuka przygody, żadna zdrowa dziewczyna nie chce spędzić swojego życia z jakimś piwniczniakiem (którym, jak sama przyznała, gardzi!), samej siedząc w kuchni i raz na rok jadąc na wakacje do Mrzeżyna.

Ogarnijcie się mireczki, dziewczyny nie są upośledzone psychicznie i lepiej, żebyście zaczęli je szanować i traktować jak ludzi, choć w tym przypadku, sami powinniście sobie opinie wyrobić.

I to podejście, brak mi słów - najpierw próbujecie zwalić winę na OP, a potem każecie iść do jej chłopa i mu powiedzieć, co ONA #!$%@?. Czyli okazuje się, że cała trójka jest winna, tak? OP, bo rucha, dziewczyna (bo daje) i jej facet (bo jest cipą i nie ogarnia)!

Jeszcze pojawiają się słowa, że OP niszczy życie biednemu chłopakowi. Wybaczcie panowie i panie, ale facet jest panem własnego losu. Wszędzie są ludzie, którzy nie chcą, żebyś miał lepiej od nich, inni sprzedają Ci #!$%@? rady za duże pieniądze (patrz #crossfit ), inni po prostu lubią się #!$%@?ć i próbować cię ustawiać.

I jeszcze słowo do Ciebie, @wrukwiony - nie pochwalam i nie potępiam Twojego podejścia do sprawy - to jest Twoja decyzja. Ktoś tam w komentarzach napisał, że "jak suka nie da to pies nie weźmie". A wątpię, żebyś ją przez 1,5 roku zmuszał do niewolniczego seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wołam cytowanych @DzemZeSwinki @Lemon_cheese @ethics
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow ##!$%@?
  • 32
@Kyuumeitai: A jak @Klopsztanga niby skończył? Dostął parę tekstów i tyle.
Ja mam generalnie w dupie samą 'afere' jak i zachowanie wkukwionego. Niech robi co chce. Bardiej uderzył mnie twój tekst.

kobieta ma swoje potrzeby - szuka oparcia, ale jednocześnie szuka przygody, żadna zdrowa dziewczyna nie chce spędzić swojego życia z jakimś piwniczniakiem (którym, jak sama przyznała, gardzi!), samej siedząc w kuchni i raz na rok jadąc na wakacje do Mrzeżyna.
@Asterling: Oczywiście, że bym nie chciał - i dlatego jestem podejrzliwy i nie przywiązuję się do pierwszej dziewczyny, od której wezmę numer, czy się z nią prześpię - ale mówię to wprost, zanim dojdzie do czegoś więcej. Zdarzyło mi się kiedyś, że byłem tym drugim - dowiedziałem się po fakcie, ale szybko się to skończyło ( tak samo szybko przestałem wierzyć w jakąkolwiek moralność ).

@Skyworld: Ale będzie siedzieć właśnie
@pqp_1: to nie jest kwestia #!$%@?. Dziewczyna robi to, na co facet jej pozwoli. Kiedyś czytałem taką teorię, że facet wciśnięty pod pantofel przestaje się zachowywać jak mężczyzna, a jak syn wobec swojej kobiety, a ta znowu zaczyna mu matkować. Ilu facetów, mimo, że to oni zarabiają, to oddają swój hajs kobietom do dysponowania? Ilu nie umie postawić na swoim i są popychadłami w pracy, w domu i wśród znajomych? Ilu
@Kyuumeitai: Gosc jej ufa, wiesz co to znaczy ? ze nie bedzie sie puszczac, ona jednak to robi, a on o tym nie wie.

Sama mowila ze szkoda jej go zostawiac, wiesz dlaczego ? Bo z nikim nie bedzie jej tak dobrze.

I nawet jak by byl super w lozku ona i tak by go zdradzila, to typ szmaty jest, one musza miec bolca na boku.
@Kyuumeitai:

Kiedyś czytałem taką teorię, że facet wciśnięty pod pantofel przestaje się zachowywać jak mężczyzna, a jak syn wobec swojej kobiety, a ta znowu zaczyna mu matkować. Ilu facetów, mimo, że to oni zarabiają, to oddają swój hajs kobietom do dysponowania? Ilu nie umie postawić na swoim i są popychadłami w pracy, w domu i wśród znajomych? Ilu nie umie o siebie zadbać? Dobrze się ubrać, ogarnąć fryzurę, zrzucić kilku kilo?
@pqp_1: Nie no, to serio, nie warto zrywać. Zdecydowanie dobrze jest mieć dziewczynę, która ma jednego albo nawet kilka bolców na boku. I jest jej dobrze nie dlatego, że on spełnia jej wymagania jako mężczyzna. On jest jej potrzebny do zapewnienia przetrwania i dobrej przyszłości dla dzieci.

Dam sobie #!$%@? uciąć, że po tych 7 latach związku to oni za dużo seksu nie uprawiają, a już na pewno w niczym nie
@Skyworld: Tak dokładnie jest. Kobieta poszukuje faceta, który będzie ciężki do zniszczenia. Dlatego aby się dowiedzieć, jaki jest będzie właśnie będzie próbowała go zepsuć. Jak facet się zepsuje, to idzie szukać następnego.

Uważam to za bardzo logiczne, czego nie rozumiesz?