Wpis z mikrobloga

Ej Mirki tak sie zastanawiam, co ile wymieniacie laptopy na nowe? U mnie to wygląda tak, że co okres gwarancji + kilka miesięcy.
Kupiłem kiedyś laptop hp-gwarancja na 12 miesięcy a po 14 miesiącach padła płyta główna. Następnie kupiłem lenovo-gwarancja 24 miesiące a po 27 miesiącach nawet nie chciał się włączyć, oczywiście tu miałem wykupioną przedlużoną gwarancje w firmie Mondial, która to z automatu gwarancji nie uznała.
Trochę to irytujące, ze co roku lub dwa trzeba wydawać te dwa-trzy tysiące aby móc czasem w domu sobie poklikać. Teraz znów nadszedł czas zakupu nowego laptopa i wiem co mnie w bliskiej przyszłości czeka.
#smutnazaba.jpg

#kiciochpyta #laptopy #naprawalaptopow
  • 6
@chams: Obecnego lapka(msi) kupiłem pół roku temu, starszy(acer) sprzed 5 lat nadal jest w użytku(córa z niego korzysta). Laptopy żony mają jakieś 3(samsung) i jakieś 6 lat(toshiba). Ten 6 letni umarł gdy ktoś go poczęstował kawą.
@legion2012: @zly_dzien: albo to ja mam pecha do technologii albo wybieram tandetne marki, laptop zawsze leży na biurku, prawie nigdy nie jest zabierany w podróż, człowiek dmucha i chucha a i tak okazuje się, że kupił zlom w plastiku
@chams: Żywotność laptopa to składowa jego solidności, tego jak go użytkujesz i chyba trochę szczęścia. Moje lapki są zawsze pod ścisłą ochroną. Na tyle mocną, że żona przez dłuższy czas nie znała do niego hasła. Dzieci nie znają nadal :)

Z kolei laptop córki czy żony to istne piekło dla elektroniki. Bajki i seriale oglądane w łóżku, laptop jako podstawka pod picie czy jedzenie, wchodzenie na #!$%@? strony i łapanie większości