Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Pamiętacie gorący wpis @dolarianek, gdzie powstał pomysł aby stworzyć stronę naświetlającą całemu światu zbrodnie Związku Radzieckiego i Rosji? Oczywiście jest to nasz odwet za prowokacje wobec Polski.

No więc dwa dni później jestem gotowy, aby wam pokazać www.madebyrussia.info [beta] !

Potrzebuję teraz waszej pomocy w celu przeklikania strony, sprawdzenia jej na czym się da i napisaniu swoich uwag.

Aktualnie strona jest przykryta hasłem, bo muszę jeszcze parę rzeczy dodać i poprawić, więc do oficjalnej premiery zostało kilka dni. Brakuje też źródeł w artykułach i ich rozwinięcia oraz weryfikacji ich treści przez szanownych Mireczków czy dodania działu kontakt itp.. ale to pestka! Technicznie już jest spoko, a po weekendzie będzie miodnie ;)

Więcej o stronie?

- Serwery są w Ameryce Północnej i mają bardzo dobre parametry, wszystkie media trzymamy u siebie.
- Strona pracuje na forku aktualnego WordPressa z kilkoma ulepszeniami, w tym ochrona przed DDOS'em, bruteforcowaniem hasła i maaasą innych zabezpieczeń. O backupie nie wspominam.
- Dodałem ficzery typu zaznacz kawałek tekstu i wciśnij CTRL + ENTER aby zgłosić błąd lub nieprawdę historyczną.
- Nie potrzebujemy też wsparcia finansowego. Strona jest i będzie non-profit, oczywiście pozbawiona reklam. Finansowana jest z mojej kieszeni, a jak powstanie pomysł aby na coś zebrać kasę to zastanowimy się wspólnie jak to zrobić.

- Strona ma pełne wsparcie WPML, więc zapraszamy do współpracy tłumaczy. Możemy dodać ile chcemy języków z ogromną łatwością i gorąco do tego zachęcam. W końcu to ma być strona dla wszystkich.

Teraz potrzebujemy waszej pomocy!

Czekamy nie tylko na uwagi i sugestie!

W kwestii artykułów jak chcesz jakiś napisać to najlepiej, aby był on wrzucony pod tagiem #madebyrussia gdzie Mireczki przeprowadzą ich weryfikację, następnie będziemy je dodawać do strony.

#rosja #madebyrussia #polska #europa #swiat #4konserwy

привет!

Hasło do strony to mireczki

Liczę na waszą pomoc! ()
abcdefghijklmnopqrstuvwyxz - Cześć Mirki!

Pamiętacie gorący wpis @dolarianek, gdzi...

źródło: comment_nvl6bXuENcpZqB2vL4TTPomRjXoGga6d.jpg

Pobierz
  • 103