Wpis z mikrobloga

Czaicie co sie odjaniepawlilo, pewna firma wynajęła sale na szkolenia, szkolenie raz w miesiącu przez cały rok, z posiłkiem i serwisem kawowym. Terminy zaklepane, sala zaklepana. Wczoraj był termin takiego szkolenia, dzwonią ze takie szkolenie sie nie odbędzie bo nie było chętnych, po dłuższym drążeniu tematu kobieta przyznała sie, ze takie szkolenie nigdy nie bedzie miało miejsca a umowa była im potrzebna po to by dostać pieniądze z unii na cel społeczny XD #januszebiznesu
  • 46
  • Odpowiedz
  • 0
@Latch: nic nowego, albo coś w typie, otwórz działalnośc, weź 20k dotacji na sprzęt, kup i trzymaj nie otwierany przez 2 lata. Później legalnie sprzedaj a dotacja zostaje. profit
  • Odpowiedz
@Latch: to patologia i oszustwo, ale w ten sposób działają dotacje, tylko czasem trochę lepiej się kamufluje taką działalność. Ja czekam, aż to wszystko rąbnie, a ci ludzie przyspieszają upadek systemu, więc w sumie robią dobrą robotę, a mi tam wszystko jedno, czy władza zrabuje moje pieniądze na coś takiego czy inny "światkotów" na wordpresie za 400 tysięcy.
  • Odpowiedz
@Latch: no dobra Ciebie nie będzie, ale potem to trzeba udokumentować, że szkolenie się odbyło, musi powstać produkt w postaci materiałów szkoleniowych i lista obecności na której się podpiszecie. Rozumiem ta firma podpisuje się za was po zdobyciu danych osobowych podczas rekrutacji na szkolenie?
  • Odpowiedz
@Latch: no ale wasza firma ma profi i ich firma ma profit. xd
JEst to chore bo o ile #!$%@? z kasą przejedzonąo tyle uzależnianie rynku pracy od dotacji oznacza brak optymalizacji biznesu i w trakcie zakończenia dotowania nagle te biznesy jebną w czambuł bo ich model biznesowy będzie nieefektywny.
  • Odpowiedz