Wpis z mikrobloga

Takie pytanie, czemu pzpn nie mogl np zrobic, ze np 5-6 sektorow jeutralnych dadza do wolnej sprzedazy ludziom z poza Warszawy i Poznania, a reszte sektorow dac do dyspozycji klubom? Przeciez to i tak beda glównie związani z Lechem i Legią, zrobic tak, że po jednej stronie siedzieli by kibice Lecha, a po drugiej Legii + te 10k dla obu druzyn dla ultrasów. Tak to serwery padły i kupa :v grupy Legijne to gunwo i mimo, że chodzisz na mecze to od nich nie dostaniesz, bo nie byłeś na wyjeździe itp, c--j, że znajomi znajomych którzy byli moze raz taki bilet dostańa, bo mają ziomka w grupach.
#legia #lechpoznan #mecz #pucharpolski
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grupy Legijne to gunwo i mimo, że chodzisz na mecze to od nich nie dostaniesz, bo nie byłeś na wyjeździe itp, c--j, że znajomi znajomych którzy byli moze raz taki bilet dostańa, bo mają ziomka w grupach.


@polik95: Wszędzie tak jest.
  • Odpowiedz
grupy Legijne to gunwo


@polik95: pamietaj, ze w necie nie jestes anonimowy i komus takie slowa moga sie nie spodobac jak pojawisz sie nastepnym razem na stadionie
  • Odpowiedz
@Kid_A: tak k---a, grozba. wezme siekiere i go porabie. po prostu mowie, ze komus kto nalezy do jakies grupy takie slowa moga sie nie spodobac
  • Odpowiedz
@polik95: Wstrzymałbym się z z określaniem grup na Legii w sposób, w jaki Ty to zrobiłeś. Nie wyobrażam sobie żebym chodził na mecze i nie umiał sobie ogarnąć biletu na wyjazd, czy na PP. Wystarczy odrobina aktywności w rzeczywistości. Jeśli sobie o istnieniu grup przypominasz, gdy potrzebujesz biletu na finał, to się nie dziwię, że masz problem. Dopóki finał będzie rozgrywany na Narodowym, dopóty w kwietniu będzie wysyp takich kwiatków
  • Odpowiedz
@polik95: coś czuje, że to kolejny etap wojenki Boniek-Wandzel. Zibi chce za wszelką cene ograniczyć ilość kibiców legii na narodowym, ponieważ większość biletów na sektory neutralne i tak kupią kibice legii.
Mam nadzieje, że będzie musiał wręczać Puchar Legii( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fokstrot88: @cielo: nie bijcie, ogolnie, w grupie zadnej nie jestem, nie mam az tyle czasu, na wyjezdzie nie bylem zadnym, januszem nie jestem, ale jakims wielkim kibolem tez nie, ale grupy nie powinny wszystkixh biletow dostawac
  • Odpowiedz
@zero7: @cielo: @polik95: jak to wygladalo w tamtym roku: sklw dostalo 7000 biletów, klub 3000. Wg stowarzyszenia wymogiem były: karnet na Zylete, obecnosc na cwiercfinalowych i polfinalowych meczach PP.

W praktyce : stales w kolejce 5 godzin, lista nie doszla do polowy i odmawiali dziewczynom. To jest bardzo ciekawe, bo pelna Zyleta miesci ~8000 osob, wiec albo rozdawali po znajomosci albo nastapilo pospolite ruszenie Januszy. jak
  • Odpowiedz
@polik95: Grupy dostana około 7k biletów. Jak udasz się do klubu to na pewno dostaniesz jeszcze bilety np. na Chojniczankę lub Podbeskidzie.
@Kura_Wasylisa: Jeszcze było 1,5k ludzi co maja karnet 3 lata z rzędu i bilety były za free.
  • Odpowiedz