Wpis z mikrobloga

@aniolziom: cześć, znalazłem Twój następujący komentarz ->
@chomik3: Nie do końca. Teraz użytkuję już trzeciego Brothera z kolei (DCP J4120DW) i niestety nie jestem w stanie ogarnąć zamienników, które by działały a wczoraj za sam czarny tusz zapłaciłem 50 zł..
Jest sposób na obejście tego czy jestem skazany na takie koszta?

kupiłem miesiąc temu tę drukarkę, sprawdziłem tylko koszty zamienników nie poczytałem o problemach jakie z nią są. zmieniło się coś w tej kwestii? są jakieś zamienniki do niej?
  • 5
Mhm. Brałem zamienniki na allegro. Tylko teraz muszę kontrolować stan tuszu. Jak jest w okolicach 1/3 to wyjmuje i przelewam z tych kupionych, do tych które mam w drukarce. Wtedy działa. W innym wypadku - nie.
Tak samo w przypadku, gdy poziom tuszu zejdzie do minimum. Drukarka wtedy już "wie", że ten tusz w środku jest pusty i trzeba kupić nowy, oryginalny. Ewentualnie coś tam gęsto mieszać i kombinować, ale nie próbowałem.
@aniolziom: jako, że skończył mi się czarny to teraz muszę kupić nowy oryginalny, a następnie jeżeli chcę korzystać z zamienników to muszę bawić się w przelewanie tuszu do oryginalnych? dobrze to rozumiem?

jeżeli tak to zajebystą wtopę zaliczyłem :]
@aniolziom: kurde masz zablokowane pw i tak muszę pisać.
Jak oceniasz wydajność tuszu czarnego? Bo ja jestem rozczarowany, pojemnością tuszu niby 3x większa od poprzedniej drukarki (stara hp) wydajność (liczba stron) wg producentów niby na tym samym poziomie, a tusz w hp zmieniałem co 2-3 miesiące, a tutaj po niecałym miesiącu nie mogę już drukować (ilość druku się nie zmieniła).