Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś z #gearbest do #uk bo jest tam free shipping "Priority Direct Mail" czego nie ma przy wysyłce do Polski a mirki strasznie narzekają na długi czas oczekiwania. Czy do uk też paczki idą ale nie dochodzą?
  • 7
@Domenico: Nie do końca rozumiem o co pytasz. Ja zamawiałem 3 albo 4 razy - raz paczka szła wieczność (ze 3 miesiące), innymi razami było szybciej poniżej miesiąca. Wszystko póki co dotarło.
@Domenico: A, ok. Ta jednak paczka co szła kwartał to była kwestia sprzedającego, bo wiele osób narzekało na to konkretne zamówienie. Także strzelam, że to żadna różnica do jakiego kraju, bo opóźnienie zależy od wysyłającego, nie od poczty.
@kwiatosz: czytając komentarze tutaj oraz na reddit i kilku innych stronach chyba wstrzymam się z kupowanie tam czego kolwiek. Listę zakupów zrobiłem na ponad 300 zł szkoda by było się szarpać miesiącami.
@kwiatosz: Zaciekawiło mnie to Priority Direct Mail przy wysyłce do uk bo takiej opcji nie ma przy wysyłce do Polski a mirki narzekają na tracking, kilku miesięczne opóźnienia i jakiś swedish post. Stąd moja ciekawość, a ceny jednak są kuszące przy czym suma sumarum to i tak wszystko to niepotrzebny badziew ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Majfrendy z uk wylewają żale na wadliwy lub niezgodny towar z opisem
@Domenico: To ja Ci powiem co mi przyszło - 5 otwieraczy stalowych do piwa w kształcie karty, myszka "gamingowa", w której przyciski "wstecz" i "wprzód" są zamienione funkcjami, a trzecie coś nie pamiętam...