Wpis z mikrobloga

Przed wjazdem do TVN przysłuchiwałam się temu jak pewna wycieczka zagranicznych turystów oglądała palmę.
I wycieczka turystów zagranicznych była bardzo zdziwiona, że ta palma jest sztuczna i osoba wyjaśniała, że ta palma jest sztuczna a nie naturalna. Prawdopodobnie część z tej, z osób, które odwiedzają Polskę uważa palmę za naturalną. W Polsce pewnie niektórzy też uważają palmę w rondzie na rondzie de Gaulle'a w warszawie za naturalną. Ja uważam, że polskie prawo... polskie prawo polskie prawo powinno... polskie prawo powinno dać możliwość dokonywania wyboru...

#heheszki #pasta #lewackalogika #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #tvn24
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@to_jest_chyba_kurcze_zart: tak, już sobie doczytałem na wiki. po prostu nie interesowałem się tym, słyszałem tam coś o palmie w wawie, ale c--j tam palma to palma nie drążyłem tematu, a ostatni raz jak byłem w stolicy to jej nie było. teraz sobie myślę, że nawet spoko, sztuczna palma dla beki xD
  • Odpowiedz
Ja uważam, że polskie prawo... polskie prawo polskie prawo powinno... polskie prawo powinno dać możliwość dokonywania wyboru...


@Veno86-grze: palma powinna mieć możliwość dokonania wyboru: czy chce być sztuczna czy naturalna!
  • Odpowiedz
o co chodziz ta palma?xd

@drzewko94: A' propos palmy. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się
  • Odpowiedz