Wpis z mikrobloga

@Shinoa: Joł ... ʕʔ7
Jak by doszło... licz sobie od godziny te 8-9zł/h jeśli podłączenie zajmuje dzień dwa to sugeruję dniówkę 80zł w górę.
Sugeruję się tu branżą w której sam robiłem ;p a to jest zupełnie co innego niż taka instalacja stanowisk więc to tylko kwestia dostosowania zarobku do tego co wykonujesz ^ ^.

Akurat jesteś ekspertem w tych rzeczach... no i z tego co
@FlaszGordon: Dzięki, jednak raczej nie zwiąże z nią przyszłości.

Muszę od tego odpocząć, irytuje mnie już jak cokolwiek nie działa jak powinno albo ktoś pisze "ej wes srup mi formata bo jakieś wirusy mom!!!"

No i ogółem podobno dziewczynie nie wypada się znać aż w takim stopniu na IT :P

Ogółem mam dość ciężka sytuację teraz, jak pisałam kilka wpisów wcześniej. W jeden tydzień zepsuł mi się telefon, obie pary słuchawek
dziewczynie nie wypada się znać aż w takim stopniu na IT

Bzdura, znasz się to korzystaj :).

do zapłaty za długi ojca, 50 000zł

No tego nie widziałem. No to prze...uj :/ . A to nie było możliwości zrzeczenia się "spadku z dobrodziejstwem inwentarza" w terminie po śmierci?
Ogólnie idea dziedziczenia zadłużenia to chora mi się wydaje :(
@Shinoa: Z przepisów wychodzi tak:
Gdy wiemy, że zmarły nie miał dużego majątku i był mocno zadłużony, a nie chcemy lub nie możemy spłacić tych długów, warto odrzucić spadek. Gdy spadek miałby przypaść osobie małoletniej, jej rodzice muszą uprzednio uzyskać zgodę sądu opiekuńczego na odrzucenie spadku. Jeśli spadek zostaje odrzucony w toku postępowania spadkowego, nie ma podstaw do dochodzenia zapłaty od spadkobierców, którzy tego dokonali. Nie istnieją od tego żadne wyjątki.