Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Jeżeli chodzi o BB to tak bo tylko ja byłem tier X, ale było po obu stronach trochę krążowników i niszczycieli tier X. Tym niszczycielom North Carolina zawdzięcza życie :P
@kubakabana: Mniej więcej, z tym że o ile E5 ma po prostu dobre działo, ale nie zajebiste, to Yamato ma tak #!$%@? działa że to nawet śmieszne nie jest xD Zalicza overmatch na dziobach wszystkich innych okrętów (wliczając w także samego siebie), więc kątowanie nie bardzo działa, bo Yamato musi tylko trafić w dziób. Podczas gdy Montana ma zbyt małe działa żeby zaliczyć overmatch czy na Yamato czy na samej sobie.
@kubakabana: A co robi w WoT overmatch x3? Zawsze przebija. Tam masz to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko se z dupy wzięli inną wartość, nie x3, tylko chyba jakieś x14,3 czy coś w ten deseń. Anyway, perfekcyjnie dobrana żeby Yamato przebijał wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawostka, na tier 6 jest dokładnie to samo z Warspite, też zalicza overmatch na dziobach Fuso
@Myrten: Nie wiem, ale gdzieś na forum WoWs też o tym widziałem. na r/worldofwarships może też coś by było. Znając WG... z dupy wyciągnęli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to pewnie dokładnie o taki efekt im chodziło, ale że w wypadku Montana vs Yamato rozwala on balans... Who cares.