Wpis z mikrobloga

@gestmax: Peek&Cloppenburg, przyzwoity len za 130 ziko bodaj. Nie nosiłem, ale pomacałem, chyba wróce i kupię jakoś na dniach. Kilka podstawowych kolorów, głównie odcienie niebieskiego, róż, bodaj też biel i beż.

czym sie różni lniana od bawełnianej


@plumkajacy_kalafior: Materiałem... Lniana lepiej oddycha, mniej wygląda na mokrą, jest świetna na upały, ale gniecie się jak cholera i nie będzie wyglądała na idealnie uprasowaną. Niektóre są też dość szorstkie w dotyku, ale
@plumkajacy_kalafior: Na największe upały dużo, dużo lepsze od zwykłych bawełnianych tiszertów czy koszul. Nie ma nic bardziej komfortowego do założenia niż lniana koszula - zakrywa tors, plecy i ręce od słońca, pozwala świetnie oddychać, komfortowo się nosi, a do tego dobrze wygląda - nie pokazuje bardzo długo mokrych plam w przeciwieństwie do zwykłej bawełny.
@Xune @ponton @AllOver @plumkajacy_kalafior: Dzięki za info, byłem dzisiaj w peek&clopenburg. Były w promocji za 130 zł, dużo kolorów, kupiłem szarą. Ogólnie ok, taliowana(tailored) i ładne. Minus to trochę źle zszyta, za mało miejsca na klatkę, za dużo na barki, a jakoś wąski ani gruby nie jestem. Całkiem spoko były koszule lniane ze stójką za 130 ale nie wziąłem i trochę żałuję ;c.