Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #twitter #patologiazewsi #bekazpodludzi #prawica #polityka #polska #bekazlewactwa

polski twitter to miejsce niesamowite :D jak raz podpadniesz polskiej prawicy to nie ma zmiłuj, nawet jak mówisz z sensem i masz rację to zostaniesz zgłoszony i zbanowany za atakowanie itp. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

przepraszam za tagi, ale chciałem by prawiczki to zobaczyły, prawdę o tym, że są rakiem i niczym więcej
  • 8
@#!$%@?: To dotyczy każdej grupy. Na polskiej scenie politycznej - zarówno tej "zawodowej" - partie sejmowe, jak i amatorskiej - fanpejdże na FB, partie pozasejmowe typu Razem czy inny Korwin, nawet jeśli ci, z drugiej strony mówią z sensem, to jedyne, co mają do napisania, to "skończ już i #!$%@?", "co on #!$%@?, ale debil", czy inne "niech zdechnie". A jak nie masz poglądów 100% zgodnych z linią partii, to z automatu
@Prezes_roku: najbardziej mnie zastanawia ich lemingoza, bo serio skoro tak 'myślą samodzielnie' to już dawno by przestali popierać wszelkie pro patriotyczne ruchy widząc, że to jest na dłuższą metę skrajność i profanacja naszych wartości, poza tym staliby po środku i pilnie obserwowali, posiadając wyważoną i rozsądną opinię, a jak jest? lemingoza totalna, łykają co się da bezrefleksyjnie, a źródła informacji to często gówna itd. ten sam rak co w skrajnym lewactwie,
@#!$%@?: zrobiłem konto na twitterze jakiś czas temu. Udało mi się zrobić 2 posty i od tamtej pory wyskakuje mi jakiś syg, ze nie moge napisac posta. teraz zajrzałem po miesiącu. Konto zablokowane. ODblokowałem. Napiasłem 1 posta i sru, konto zablokowane bo podejrzane zachowanie. WTF ?
@#!$%@?: @Henrar: nic strasznego. jak było zadawanie pytan w jakims evencie to Szeaty Bydło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2 razy powtórzyłem pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj jak zerknąłem w historie to miałem te 2 postyi 7 jakiśdziwnych ( nei wiem skąd) linko goo.gl skrótowych które prowadziły do treści neidostępnej. WTF ?