Wpis z mikrobloga

@Asterling: jakby dali normalną cenę 120-130 złota to więcej ludzi by kupiło, bo Windows 10 jest już dość popularnym systemem. Na siłę rzucili grę na pecety. Ciekawe jak z optymalizacją - jak będzie skopana to nie ma wątpliwości, że majkrosoft wciąż ma #!$%@? na pecetowych graczy
@Asterling: jak na razie nie miałem problemów z żadną ze starszych gier. Grałem/gram w Medal of Honor Allied Assault, Call of Duty 2, Need for Speed Porsche czy nawet Fallout Classic (okazjonalnie zdarza mi się grać na tablecie) i wszystko śmiga bez problemów.
@mati1990: kupiłem parę starszych gier, bo ich oryginalne kopie albo są porysowane niemiłosiernie (MOHAA) albo zgubiłem (COD2). Za Medala dałem całe 3 DOLARY, za cod2 nawet nie
@ZmutowanaFrytkownica: jakoś nie lubie wersji elektronicznych, tylko pudełko płyta i ładny widok na półce. Idzie się wkurzyć kupując w sklepie pudełko z grą a tam tylko kod :/ i czekaj za każdym cholernym razem parę godzin aż gra się ściągnie, odechciało by mi się grać i z nerwów kompa #!$%@?ł bym przez okno.
@mati1990: ja natomiast ostatni raz kupiłem pudełko na peceta w 2012 roku. Był to Battlefield 3 i od tamtej pory kupuje gry wyłącznie w cyfrowej wersji. Nie mam już gdzie pudełek trzymać, które tylko się kurzą, a dystrybucja cyfrowa jest wygodniejsza i na promocjach tania. Też tak myślałem, że będzie mi brakować pudełek, ale wcale tak nie mam i nie muszę się martwić gdzie to postawić. Ze ściąganiem nie mam problemu,