Wpis z mikrobloga

@chams: Straszna idiotka. Najlepsze (albo najgorsze), że wcale sprawie nie pomaga. Ona sobie przy okazji prób zmiany przepisów o aborcji urządziła walkę z Kościołem. Mam wrażenie, że im będzie bardziej uciśniona tym jej się bardziej będzie to podobało, bo będzie miała więcej powodów do darcia ryja.
@chams: Z tego co ja wiem ofiarami są często niepozorne dziewczyny, które znalazły się w złym miejscu w złym czasie, a nie seksowne dziewczyny w miniówce, które "kusiły i same się prosiły".
Zresztą znam parę lesbijek i to ładne zadbane dziewczyny, nie "alternatywne" panie z wygolonym sercem na głowie.

Dalej uważasz, że lesbijki nie mogą protestować przed zaostrzeniem ustawy, która w razie gwałtu i ciąży po tymże, zabroni im aborcji?
@toksoplazmoza: Widzę, że rozmawiam z ekspertem od gwałtów.
A czy ładna dziewczyna nie może być jednoznacznie niepozorną?
A nie sorry, niepozorność to jedynie cecha brzydkich kobiet więc muszę przyznać Ci racje.

Ja osobiście znam jedną lesbijkę, która wyglądem swym kobiety nie przypomina, co jest głównie spowodowane znaczną nadwagą połączoną ze stylem bycia.
Kiedyś też zdarzyło mi się na zachodzie spotkać dwie inne lesby, były to stare, otyłe i obrzydliwe babsztyle, mocno
Czyli w ciemny zaułku jest czas na ocenianie czy idzie się gwałcić ładną czy brzydką dziewczynę?

Nie znam statystyk dotyczących gwałtów lesbijek. Jednak lesbijka ma takie same szanse zostać zgwałconą jak osoba heteroseksualna, chyba że w Twoim wszechświecie taka opcja nie istnieje, a każda lesbijka jest brzydka i gruba bo znasz 3 takie :)