Wpis z mikrobloga

Mirki doradźcie,
rozglądam się za nowym-używanym samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Celuję w coś z napędem 4x4 lub tylnym i zapasem mocy, do tego zależy mi na komforcie podróżowania, nieważne diesel czy benzyna. Budżet to 17k zł (w zasadzie to 20 ale wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Podsuwajcie swoje propozycję.

#motoryzacja #kupnosamochodu #kupujzwykopem #samochody
  • 9
  • Odpowiedz
@Jaaqobb: A ile tego zapasu mocy potrzebujesz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem BMW E39 i mógłbym polecić - komfort podróżowania ma świetny (no, może pasażerowie z tyłu nie mają jakoś aż nadto miejsca), obydwa rodzaje silników są bardzo dobre ( 3 litrowy diesel M57 lub większość benzyn, zwłaszcza jak utrafił byś V8 M62 bez Vanosa), jeśli stać Cię na serwis to samochód bardzo przyjemny w
  • Odpowiedz
@Jaaqobb:W BMW M57 3.0D ma lekko poniżej 200KM, więc bez modów może być Ci trochę mało. Z benzyn musiał byś brać poliftingowe wersje z silnikiem M54B30, który ma 231KM lub jedną z wersji V8 (M62 4.4 ma blisko 300KM). Roczniki miałbyś mniej więcej takie jak chcesz.
  • Odpowiedz
@Jaaqobb: Vanosa o ile kojarzę do V8 zaczęli montować w końcówce 98 roku, chyba we wrześniu ale nie jestem pewien. Warto zajrzeć na fora BMW gdzie będziesz miał rozeznanie czym się różniły wersje przed i po liftingu, ja tak z głowy teraz nie jestem w stanie tego wymienić ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz