Wpis z mikrobloga

Żeby nie było ,że OP to pedał czy ,że op surely deliver let's just wait, dodaje mapę ,którą stworzyłem. Nie będę się powtarzał jest to kontynuacja tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/17179271/mirki-robie-mape-warcraft-na-ktorej-beda-przedstaw/ ,a pełny opis mapy znajdziecie tu: http://pokazywarka.pl/g7shk3/ Zgodze się ,że napewno by można było to i owo poprawić ale wydaję się ,że zabrałem się za coś co mnie trochę przerastało. Zebranie tych wszystkich informacji do kupy wcale nie jest takie proste a to tylko ułamek historii warcrafta połowa wydarzeń z filmu. Nie wiem czy zabiore się za drugą wojnę gdyż tam informacji jest zdecydowanie więcej a historie drugiej wojny znam tylko pobieżnie. #worldofwarcraft #blizzard #warcraftmovie #azeroth #horda #alliance #wow tag: #mapawow edit.: Mape otwierać w pełnym ekranie + f11 wtedy jest ladnie dopasowana do ekranu 1920x1080
C.....7 - Żeby nie było ,że OP to pedał czy ,że op surely deliver let's just wait, do...

źródło: comment_YnPonWPdLCFTDaX0Xu6FFSyEnQpou5GJ.jpg

Pobierz
  • 12
@Ciapek57:

Dobra robota cumplu! Jest tylko kilka malutkich błędów ale wynikają one raczej z pisania na szybko jak np.

... rozpoczyna pierwszą wojnę czyli wydażenia z Warcraft: Orcs&Humans.


wydarzenia* ( #grammarnazi )

... gdyż jest poza linią frontu ,a Ogrim Doomhammer cofa się z Sunnyglade ...


ORgrim Doomhammer*

Trzymam kciuki ()
@iMonkey: Poprawiałem kilka razy ale nie udało mi się widocznie tego uchwycić :) Nie poprawie po raz kolejny gdyż tworzyłem "dokument" nie będąc zalogowanym. "Trzymam kciuki ()" Dzięki na drugą mapę będą potrzebował dużo więcej natchnienia.
@wormik: @Blizzone: Tak to mapa z cata ale stwierdzilem ze nie ma to wiekszego znaczenia gdyz mapa z warcraft 1 była też znacznie inna przyjscie z swamp of sorrow (tam gdzie jest supply line) tez postalo w cata ale na mapie z w1 widzimy ze teran byl bardziej otwarty wiec po prostu pasowalo ja tam poprowadzic. Reszta zmian swiata z cata nie ma raczej zadnego znaczenia.
@wormik: ja uznaje mapę z wodą za oficjalna. w tym przypadku niby właściwą była by mapa z vanilli ale dla love to nie miało znaczenia wiec stworzyłem mapę 1. wojny na dobrej mapie do której jest łatwy dostęp.