Wpis z mikrobloga

#gryplanszowe #grybezpradu lubie bardzo. Problem polega na ekipie. Jest nas 4 co grają w #neuroshimahex i w tym jedna para... dziewczyna strzela focha gdy się ją zaatakuje, a koleś wali teksty w stylu "ty dałnie, nie możesz się na mnie skupiać ciągle, nie dasz zagrać normalnie tylko się skupiasz na atakowaniu się, myślałem, że gry polegają na tym żeby wszyscy się dobrze bawili, a jak ja mam grać kiedy ty mnie ciągle atakujesz i ja musze się cieągle bronić to kiedy mam grać?" wtf... ale się #!$%@?łem wczoraj. -_-'
  • 10
@Dijuna: Pewnie sobie myślą, że jestem fajny chłopak, gadka się klei, a cały czas mam planszę pod kontrolą. Szybka analiza, w woreczku zostało kilkanaście liter. Rzut oka na punktację, patrzę w swoje literki, wiem mniej więcej jakie im zostały i zaczynam jazdę.

Teraz będą mnie podziwiać. Walę na środkowej górnej potrójnej słownej CHĘDOŻ. 18pkt x3 to jest 54pkt. Pełne skupienie. Jedna dokłada MI i robi DUPAMI, druga do #!$%@? dokłada A,
@Dijuna: , Hex to świetna rozgrywka, ale na 2 osoby, wszystkie armie są optymalizowane pod taką liczbę graczy, gdy gra się na więcej to armie które opierają się na mobilności tracą, a wszystkie bunkrujące mocno zyskują,
@Dijuna: to poszukaj nowego towarzystwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pejsbuku i w ogólnie szerokopojętych internetach są przecież grupy ludzi lubiące w to grać i na pewno z chęcią z tobą/wami zagrają. Poza tym lepiej grać we dwóch i mieć z tego radochę niż we 4 i się #!$%@?ć bo ktoś coś #!$%@?.
@Krol_Pontaru: no, ale ja nie chce poznawać nowych osób, mam sporą ekipę tylko powoli mi idzie namawianie ich do grania no i gateway game to najczęściej jakiś Beng! czy inna nuda... :P