Wpis z mikrobloga

Azjatki vs Polki

☑ Do 50 niemalże się nie starzeją vs po 30stce już widać duże ślady "rozkładu"
☑ Wysoki metabolizm dzięki czemu zawsze trzymają linię vs trzymają linię do slubu, a potem metamorfoza w wieloryba
☑ Uwielbiają dla ciebie gotować i wrzucać fotki jedzenia na instagram vs "W lodówce są wczorajsze kotlety"
☑ Są wierne, eleganckie i trzymają klasę w towarzystwie vs Po dwóch drinach całują się z byle kim w jakiejś spelunie
☑ Używają niewiele makijażu gdyż są naturalnie piękne vs Szpachlują sobie twarz 3 godziny zanim gdziekolwiek się pokażą
☑ Mają piękne naturalne włosy vs Przepłukane chemikaliami drętwe siano z odrostami

Kto jest waszym zdaniem bardziej atrakcyjny? Pic releated - Seolhyun

#polki #azjatki #rozowepaski #koreanka #seolhyun
Holiday - Azjatki vs Polki

☑ Do 50 niemalże się nie starzeją vs po 30stce już wida...

źródło: comment_MEOeIM3FZj8gVRObuwff1BR2jnt8sQMA.jpg

Pobierz

Polki czy Azjatki?

  • Azjatki 36.3% (1348)
  • Polki 37.5% (1392)
  • Sprawdzam 26.1% (969)

Oddanych głosów: 3709

  • 51
@Holiday:

Do 50 niemalże się nie starzeją vs po 30stce już widać duże ślady "rozkładu"

Jak o siebie nie dba to i po 30 zaczyna źle wyglądać

Wysoki metabolizm dzięki czemu zawsze trzymają linię vs trzymają linię do slubu, a potem metamorfoza w wieloryba

Obecnie coraz więcej jest grubych

Są wierne, eleganckie i trzymają klasę w towarzystwie vs Po dwóch drinach całują się z byle kim w jakiejś spelunie

Ta jasne
@elevka: @WhiteMamba: @korynt:

Nie wiem o co wam wszystkim chodzi. Nie próbuję niczego "rozpętać". Po prostu z mojego własnego doświadczenia z dorastania w mieście gdzie jest dużo Azjatek wiem jak to wszystko wygląda. Spotkać grubą azjatkę to prawdziwa rzadkość niemalże niemożliwe. Grubą białą? Wszędzie.

Azjatki są też dużo bardziej zachowawcze i eleganckie, można z nimi porozmawiać na wiele tematów. Nie tak jak z Brytyjkami/Polkami.
☑ Używają niewiele makijażu gdyż są naturalnie piękne vs Szpachlują sobie twarz 3 godziny zanim gdziekolwiek się pokażą

☑ Mają piękne naturalne włosy vs Przepłukane chemikaliami drętwe siano z odrostami


@Holiday: No stary, tu to pojechales xD Zobaczyc w Azji naturalnie ciemny kolor wlosow to jak wygrac z rakiem. Raz mi sie nudzilo w szpitalu w Tajpej w kolejce do kasy i szukalem na pietrze lasek ponizej 50 roku zycia, ktora