Wpis z mikrobloga

@manix93: Z egzotyków La Ferrari akurat nie. To była lekka ironia. Taki sposób jazdy uważamy za "prawidłowy". :) Update poprawił wiele aspektów fizyki. Jest dużo bardziej przewidywalnie.
@Realisim: @iso9001: Nie wiem, muszę pojeździć. Ja Assetto traktuje baaardzo 4 fun, bo ta fizyka (przynajmniej przed patchem) dawała może i frajdę, ale mało odwzorowywała rzeczywistość, ba w niektórych aspektach to Einstein pewnie się w grobie przewracał. xD Czego nie można powiedzieć o rF2. Ale jadnak tam trzeba troszkę się wjeździć, a tutaj kilka lap, browarek i w miarę tempo czołówki da się radę trzymać. xD
Mieliśmy podobne odczucia. Doświadczenie z rzeczywistości nie pomagało w jeździe w Assetto, bo fizyka była zupełnie inna. Teraz jest bliżej fizyki z LFS.
@iso9001: Takie wejście w zakręt autem z seryjnym skrętem oraz odpowiednią mocą jest trudne ale jak najbardziej możliwe. Rozkład masy La Ferrari, opony oraz podsterowność pomagają tylnej osi skleić bardziej niż przód przez co auto chętnie "wraca" do jazdy na wprost. Podobne zjawisko, ale w mniejszej skali, można zaobserwować na zawodach driftingowych w Polsce.
@manix93: @Realisim:
Nosz k... Pytałem o jakiś realistyczny symulator wyścigowy i usłyszałem że AC to wypas itp. Kupiłem i zacząłem jeździć i słyszę że AC to arcadówa i że jest jakiś rF2 :(
@mayek: Tak to jest jak się ślepo ufa człowiekom. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczyło porównania na YT pooglądać, żeby dowiedzieć się o rF2, a potem ściągnąć sobie demo. :)