Wpis z mikrobloga

@piepsze jak sprzedawalem auto to przyjechał po nie gość pociągiem spod ruskiej granicy. Na dolny Śląsk. Auto za 2.5k zł bez przeglądu, nie do końca sprawne ale o tym wiedział. Podziwiam takich :)
@rekt: Stare francuzy są lepsze od nowszych i niczym się nie różnią od konkurencji. Laguny l czy wspomniana 406ka to bardzo dobre samochody, wygodne i niezawodne. Osobiście znam gościa, który ma w swojej Lagunie 2.0 nalatne 600 tys a wygląda jakby miała przebieg 3x mniejszy i jeździ bardzo dobrze. Fakt, że silnik F4R to jeden z najbardziej udanych benzyn w ogóle i tu się to sprawdza.
@Alinoe_83: Jak sprzedawałem Astre za 7 tys przyjechała do mnie 23letnia ukrainka 8/10. Jechała z gotówką w kieszeni, sama, pociągiem z przesiadka na autokar. Wyjechała z domu o 1.30 żeby u mnie być na 15.00 a potem bez nawigacji sama wracała przez pół Polski. Samochód kupiła w zasadzie przez telefon i spuściłem jej z własnej woli bo zaimponowala mi i gdyby trafiła na Janusza to by jej wcisnąl zloma jakiego by
@p1p2p3: dziadek sprzedaje. Auto mu sprowadził syn 4 lata temu z Niemiec. Chcę się szybko pozbyć bo już mu nowy jakiś pug z salonu pod domem stoi. Tak mi to kumpel zrelacjonowal
@piepsze: 2.0, 1.6 ew. 1.4 dla eko. cała reszta to jakaś pomyłka, ropniakami się nie interesuję jednak 1,5 dci wbrew złym opiniom to naprawdę mało psujący się silnik... prędzej lipne skrzynie w słabszych jednostkach. Wnętrze w starych renówach, przynajmniej tych po roku 2001 to co jak co, ale to trzeba przyznać nie widać mocnego zużycia po 200k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ameliniowyguzik: ja max 50--> tak