Wpis z mikrobloga

W bólach i mękach udało mi się skatalogować moje liquidy do #epapieros, dlatego nadszedł czas by puścić to w świat i podzielić się z Mireczkami. Dlatego robię #rozdajo, a do zaoferowania mam dowolny e - liquid 10ml oraz 4 buteleczki po 5 ml, czyli 5 osób wygrywa.


Tutaj macie google docsa z rozpiską co, ile, jak mocne i jaki smak.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WSGtW-T07ykPBalwPKZq3g3EQIS8e_aRSRA7SxO8gR8/edit?usp=sharing

Plusować mogą wszyscy, a wylosuje zwycięzce wśród plusujacych jutro wieczorem, dla usprawnienia procesu możecie napisać w komentarzu jaki smak chcecie, a jeśli ktoś ma pecha i mimo to chce jakiś liquid to zapraszam na pw ( ͜͡ʖ ͡€). Oczywiście przy zamówieniu większej ilości (dajmy na to 5 sztuk i więcej) jakiś rabacik się znajdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epapierosy #sprzedam #eliquid



UWAGA: Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki/etykiety lub skonsultuj się z Mirkiem specjalistą!
Pobierz eciek - W bólach i mękach udało mi się skatalogować moje liquidy do #epapieros, dlate...
źródło: comment_bmtWcw4y08ijr5jwgd8s9nIrsNVfBBUc.jpg
  • 27
@eciek: nie zdążyłem edytować.
Może i jestem wybredny ale 80/20 to musi prawie w ogóle dymu nie dawać :D
No chyba że ktoś w ogóle pod chmurę nie idzie.
Za to bazy od 30/70 (wszystko podane w stosunku pg/vg) nie za bardzo nadadzą się do większości tanków, są po prostu zbyt gęste i tank nie nadąży z transportem (np chyba że mowa o diablo, czy tfv4).
To takie drobne porady ;p
@ciubix: akurat znajomy testował tego T-juica (80/20), to dymił jak #!$%@?. gęsty, biały dym i intensywny smak. Ja tam jestem zielony w tych kwestiach, Niestety jak narazie nie będzie dostawy, a aromaty są opisane w excelu na samej górze.

@Krzyswiel: Niestety, ae ja tego nie palę (astma), ale jakbym miał polecić to może spróbuj Afternoon tea. Aż czułem cukier kiedy opisywałem jaki to smak xD. Jeśli jesteś dociekliwy to możesz